Wpis z mikrobloga

@Metylo oczywiście, że się uda jeśli chodzi tylko o znalezienie chętnych.

20k udziałów ale pewnie niektórzy wezmą więcej niż jeden więc tyle osób przy jego zasięgach to pikuś
  • Odpowiedz
i żeby #!$%@?ć tym wszystkim bogolom i cwaniakom co tam mieszkają


@Nilians: może i coś za tym przemawia, ale na pierwsze wrażenie, brzmi jak niechęć starych ludzi do złodziei-prywaciarzy-bogoli xd
  • Odpowiedz
@Metylo: Ale jak wygląda obsługa tego przedsięwzięcia ? Chcecie mi powiedzieć, że ludzie będą mu wpłacali hajs na tą "inwestycję" i on będzie ten hajs trzymał, a jak już wszystko wykupią to dopiero zacznie się bajlando z dorabianiem kluczy ? Bo jak dla mnie to jest kila jak nie kilkanaście miesięcy obracania czyimś hajsem xD
  • Odpowiedz
jak dla mnie to jest kila jak nie kilkanaście miesięcy obracania czyimś hajsem xD


@GOHAN: to wcale nie podobne do Rafałke, na pewno tak by nie zrobił ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Dlatego nie pytaj go co zrobił z ETH jak zbierał jakiś czas temu na ten swój projekt bigshortbets ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@foneswein: Żeby bogolom ze złotej pękła dupa. To naprawdę dobry pomysł zaorskiego: 5k to nie jest jakoś mega dużo dla wielu osób w tym kraju, te 5k by pewnie wsadzili z czystej złośliwości, by obniżyć prestiż tego miejsca i pojechać bogatym sąsiadom. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Dla odmiany Zaorski może na tym zarobić 400% xD
  • Odpowiedz
Żeby bogolom ze złotej pękła dupa. To naprawdę dobry pomysł zaorskiego: 5k to nie jest jakoś mega dużo dla wielu osób w tym kraju, te 5k by pewnie wsadzili z czystej złośliwości, by obniżyć prestiż tego miejsca i pojechać bogatym sąsiadom. ( ͡° ͜ʖ ͡°)


Dla odmiany Zaorski może na tym zarobić 400% xD


brzmi tak głupio i ludzie na to idą, że się poczułem jak jakiś boomer
  • Odpowiedz