Wpis z mikrobloga

Mam wrażenie że operacja TVP to jest majstersztyk. Pisowcy sami się ośmieszają, warują w budynkach TVP w święta a na dodatek prezydent wetuje przy okazji podwyżki dla budżetówki zgarniając sobie nowych wrogów xD (wystarczy poczytać komentarze pod postami prezydenta)
Jutro mija deadline doprowadzenia do aresztu Kamińskiego i Wąsika także coś czuję że Pisowcy będą warować zamiast w TVP to pod aresztem i będą krzyczeć o więźniach politycznych dzięki czemu sami się wykurzą z budynków telewizji xD

#sejm #polityka #tvpis
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@BulinekOkraglinek: Oprócz tego duda żąda zabrania 3 mld na tvp, co rządząca większość miała w planach. Jeśli tvp nie dostanie pieniędzy to upadnie albo będzie miała duże problemy z funkcjonowanie. Czyli będzie miała problemy przez dudę a nie większość. Przynajmniej taką będzie można prowadzić narrację.
  • Odpowiedz
  • 50
@BulinekOkraglinek:

Dodatkowo co natłukli juz sobie zarzutow o przekroczenia uprawnien, podawanie sie za funkcjonarisuza policji, nieuprawnony dostep do systemo informatycznych to ich.
  • Odpowiedz
@Hegelius Też mi się wydaje, że ten hurraoptymizm jest zbyt wczesny. PiS szczujni nie odpuści, a zostali pokonani ta sama bronią którą wojowali. Nie widziałem jeszcze żadnego posta/komentarza w sprawie legalności przejęcia TVP którego nie dałoby się podważyć. Kwik PiSu cieszy w #!$%@?, Ale wolałbym żeby nie odbywało się to na zasadach republiki bananowej właśnie.
  • Odpowiedz
majstersztyk


@BulinekOkraglinek: Majstersztyk to by był gdyby zdążyli przejąć telewizję, zanim ***owcy zabarykadował się w budynkach. Im dłużej ta rotacyjna okupacja trwa, tym gorzej. I proszę mi nie mówić o ośmieszaniu się kaczystów, to że nie mogą wygonić kilkunastu wieprzy i uzyskać dostęp do porządnego studio staje się powoli kompromitacją.

Bardzo dobrze, że nastąpił wywóz szamba z eteru, ale wciąż śmierdzi w budynku.
  • Odpowiedz