Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Od kilku miesięcy planuję na swoje 30 urodziny jako przysłowiowy "czarodziej" czyli wiadomo, nigdy ten tego.. (już za 2 tygodnie) wyjazd do Hiszpanii żeby sobie pokorzystać z życia #divyzwykopem bo strasznie podobają mi się latynoski a tam dużo kolumbijek, wenezuelek itd. Odłożyłem 25k na taki 3-tygodniowy wypad. Ale do rzeczy. W czym problem? Los chyba ze mnie zadrwił bo niedawno totalnie przypadkowo, wręcz niechcący poznałem pewną dziewczynę z którą się spotykam (bardziej na stopie koleżeńskiej ale czuje że to mogłoby przerodzić się w coś więcej). Teraz mam ogromny dylemat co robić. Bilet kupiony, wszystko zaplanowane.. urlop wzięty. Jak pojadę to wiadomo co będzie.. nie wrócę już taki sam bo planuję tam sobie poużywać mocno bo i tak nie mam nic do stracenia. Całe życie samotny bez żadnej kobiety. Z drugiej strony jakaś iskierka nadziei że z tą dziewczyną by mogło wyjść ale obawiam się że to złudne jest i niepotrzebną nadzieję sobie robię a potem tylko przyjdzie rozczarowanie jak zawsze.

Nie mówiłem jej jeszcze że gdzieś się wybieram. Opcja wspólnego wyjazdu też odpada na 100% bo jej praca na to nie pozwala.

Nie wiem co robić.

#przegryw #niebieskiepaski #rozowepaski



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Nighthuntero
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 17
Poczytaj o efekcie obrączki. Kobiety nie lubią facetów, których nikt inny nie chce. A jeśli będziesz zdesperowany, to ona wyczuje, że jest dla Ciebie jedyną opcją. I nic dobrego z tego nie będzie.

Samej kwestii div nie oceniam, ale nie fiksuj się na jednej dziewczynie, póki to nic pewnego.
Anonim (nie OP): No i dobrze, przynajmniej nie odstraszysz jej tym, że jesteś 30-letnim prawiczkiem który nie wie co robić z kobietą w łóżku. Znam kilku takich co mieli pierwszy raz z divami i mimo to mieli później dziewczyny czy teraz żony. Trzeba #!$%@?ć i się nie bać ;) tylko dobrze się zabezpieczaj.

@mirko_anonim: Skoro to jest tylko koleżanka to sex z inną przecież nie będzie zdradą. Natomiast zastanawiam się czy jest sens aż taki kawał drogi przebyć dla prostytutki z którą będziesz miał 1 raz. Nie lepiej wcześniej w Polsce z jakąś się spotkać?
A i przestań się masturbować...