Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Spotykam się od 2 miesiecy z pewna dziewczyna, nie ma żadnych deklaracji jeszcze, nie jesteśmy para. Docelowo do tego dążę, między nami doszło do seksu niedawno. Dziewczyna fajna, widać że też się angażuje w relacje. No i do sedna - dostałem zaproszenie na wesele od innej koleżanki, czy bym z nią poszedl jako osoba towarzysząca. Zgodziłem się, ale teraz się zastanawiam czy jestem fair wobec tej pierwszej? Umysł mi podpowiada, żeby jej o tym powiedzieć, zwłaszcza że jest szansa ze tam będzie ktoś znajomy od niej. Niby nie jesteśmy w związku, no ale i tak zastanawiam się czy dobrze zrobilem, zgadzając się.
#kiciochpyta #rozowepaski #podrywajzwykopem



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Nighthuntero
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 13
a od kiedy się zaczyna bycie parą? Od "chcesz ze mną chodzić?" xD jesteście zaangażowani, śpicie ze sobą, to jak nie jesteście w związku?


@fuechsinn: No nie wiem co w tym dziwnego, że należy ustalić status zadając takie proste pytanie. Ludzie podchodzą różnie do relacji, a taka prosta sprawa pozwala unikać rozczarowań jak jeden szuka związku, a drugi nie.
@not_me no skoro op pisze, że oboje są zaangażowani to dla mnie jest dość istotna wskazówka. Wydaje mi się, że raczej dla większości ludzi domyślnie wygląda to w ten sposób, że spotykają się na wyłączność, jeśli relacja nie jest z góry określona jako fbw czy inne cuda.

Tymczasem op będąc zaangażowanym, czując, że to nie w porządku, umawia się z inną i martwi, że laska dowie się o tym przez znajomych xD
@mirko_anonim: Oczywiście, że nie, ale jeżeli OP twierdzi, że chcę dążyć w kierunku głębszej relacji z tą dziewczyną, to chyba powinien odpuścić sobie tego typu schadzki z innymi. No #!$%@?, czy ja jestem jakimś dziwolągiem bo przeszkadzało by mi to, że dziewczyna z którą planuję głębszą relację chodzi sobie na imprezy z innym facetem? Nie mogę jej tego zabronić, ale mam wystarczająco szacunku do siebie samego, że powiedział bym "Cześć".