Wpis z mikrobloga

@prawy00: najpierw hobby, a inwestycja przy okazji, może zyskasz, może ci zostanie. Jest inflacja i duża niepewność ogólnie, pis narobił gówna i kij wie jak będzie. Ludzie nie chcą robić dzieci.
  • Odpowiedz
@prawy00: ostatnio w robocie usłyszałem jak matki rozmawiały o tym że lego lepsze niż złoto i nie mogą się doczekać aż dzieci podrosną żeby ich Minecraftowe zestawy sprzedać xD
  • Odpowiedz
@prawy00 @Dizel_AHTUNG
Grupy na efbe są zawalone zjeboinwestorami, którzy nakupowali wuj wie co i teraz sprzedają po cenie zakupu albo poniżej bo nagle nie mają pieniędzy a biznes nie pyka xD
Dwóch takich frajerów zgoliłem bez litości już ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ogólnie lipa straszna, nie polecam o ile nie masz zajawki
Pozdrawiam
  • Odpowiedz
@prawy00: wczoraj kupiłem zestaw LEGO za 950pln a sprzedawca kupił go 4-5 lat temu za 1250. Matematykę zostawiam tobie. Generalnie jak ze wszystkim im więcej ludzi się w to pcha ( a najpóźniej gdy robi to tzw ulica ) jest już nieopłacalne.
  • Odpowiedz
@prawy00 obecnie takich jak ty sa już setki. Złoty okres inwestowania w lego już minął. Generalnie nie stracisz kupując konkretne zestawy, ale to bedzie zarobek na poziomie 20-30% max. Troche się w to bawiłem, bardziej jako zajawka i zeby nie trzymać kasy na koncie ;) Rynek jest na maxa wysycony.
  • Odpowiedz