Wpis z mikrobloga

Chyba nie spotkałem się w internecie z fandomem który tak bardzo uwielbiałby gore jak fani mlp. Do tej pory nie rozumiem, czemu ta seria spotkała się z taką popularnością wśród dorosłych w swoim czasie i czemu upodobali oni sobie pokazywanie uroczych kucyków w stanie tortur i cierpienia.

#internet #kucyki #mlp #mylittlepony
Al-3_x - Chyba nie spotkałem się w internecie z fandomem który tak bardzo uwielbiałby...

źródło: latest

Pobierz
  • 11
@Al-3_x: Analizując dane z FimFiction stwierdzam, że jest to po prostu efekt skali. Przy tak dużej liczbie autorów, to zawsze trafi się grupa fanatyków, adorująca nawet najbardziej chore historie.

Nawet sam czytałem jeden taki fanfik o dziecku, które trafiło do Equestrii i zaczęło zjadać kucyki. Jednak w tym magicznym świecie nie były z krwi i kości, więc nie ma mowy o żadnym gore. Fanfik miał na celu jedynie ukazać, że mroczna
@Al-3_x Oczywiście że słyszałem i wiem o czym jest, tak samo jak Rainbow Factory. To po prostu randomowe wysryw hejterów które zostały podłapane i znalazły swoje miejsce wśród fandomu. Które z kolei jakimś cudem tych hejterów na tyle skucykowało, że chcąc nie chcąc dołączyli do fandomu. Na ile dziwne jest że się jakimś cudem zasymilowali i są uważani za część fandomu, to o tyle poza światem wirtualnym to normalni ludzie z którymi
@Al-3_x fandomy seriali dla dorosłych: heheszki, memy
Fandomy bajek dla dzieci (przede wszystkim mlp): r34, gore, niszczenie dzieciństwa (dobrze że nie oglądałem za dzieciaka cupckaes hd czy pony.mov xD)