Wpis z mikrobloga

#odyn #korsir #yanek Wczoraj oglądałem gościa, który sam zbudował sobie kampera: [https://www.youtube.com/watch?v=SqAygI2Pacc] . Jestem pod wrażeniem w jak prosty sposób to zrobił. Chłop robi otwory w karoserii jakby bawił się w wycinanki. Oglądając kapitana przyczepe, który zajmuje się budowaniem kamperów tam jest wszystko przemyślane 10 razy, a tu zwykły gość tu wyciął, tu przykręcił i to się trzyma. Nie jestem w stanie powiedzieć czy ta zabudowa długo wytrzyma, ale same założenie mi się podoba i na pewno jest lekka. Niektórzy to przez 3 odcinki będą sprawdzać klej i ocieplanie czy zda egzamin, a jest pełno filmów z budowy kamperów, gdzie dużo rzeczy już jest sprawdzonych.
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@chlebek_84: wiesz, że to zmontowane, nikt nie tnie z marszu i bez planowania. Całe wnętrze trzeba rozplanować i przemyśleć, więc nie dawaj wiary, że gostek sobie to tak o porobił. (Trochę siedzę w branży)
  • Odpowiedz
@chlebek_84: Moim zaniem c-----o zrobione, bo wszystko na stale na klej, wkrety i zszywki. Jak cos sie popsuje, zrobi sie przeciek, przetrze sie kabel, albo zwyczajnie bedziesz chcial cos zmienic to zeby dostac sie do pierwszego zakladanego elementu, bedziesz musial rozpruc wszystko od ostatniego zalozonego elementu. Albo niech tam bedzie jakas nieszczelnosc w tym prysznicu, wszystko trzeba bedzie pruc zeby to zlokalizowac. Zreszta taki typ prysznica to tez sredni pomysl,
  • Odpowiedz