Wpis z mikrobloga

Cześć,

Dziś zapraszamy na film o Bali - wyspie, która może budzić skrajne uczucia. Z jednej strony fatalne drogi i korki, 25 km pokonuje się w godzinę. Ale jeśli przestaniemy się spieszyć - stres z głowy. Wyspa, gdzie warto uciec od popularnych miejscówek w stronę wsi, pól ryżowych, wodospadów i wulkanu Agung. Przekonaliśmy się, że to zdecydowanie lepsza opcja, bo widoki piękniejsze i niższe ceny hoteli i jedzenia.
Zobaczcie też jak w ciągu jednego wieczoru można wyklepać autko w lokalnym warsztacie ( ͡~ ͜ʖ ͡°)

Zapraszam do tego znaleziska i jego wykopek.

A także do obserwacji hasztagu #szalonewalizki jeśli chcecie być na bieżąco z moimi znaleziskami.

#bali #indonezja #azja #podroze #polaryzowe
SzaloneWalizki - Cześć, 

Dziś zapraszamy na film o Bali - wyspie, która może budzić ...

źródło: _BAL8427

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
Bali mega rozczarowanie dla mnie. Męczące są te wszystkie przekręty, zmowy cenowe, układy taksiarzy przy portach i utrudnianie białym korzystania z komunikacji publicznej. Jak nie jest się gotowym na walenie po kieszeni z uśmiechem na twarzy to nie jest się tam zbyt mile widzianym. Na innych wyspach Indonezji, aż tak tego nie ma.
  • Odpowiedz
@Kruszoe: w jakim mieście Cię to spotkało? Nikt do tej ze znanych nam osób nie skarżył się na zmowy cenowe, układy etc. Ciekawi mnie, gdzie takie rzeczy się zdarzają. My sami jeździliśmy z lokalsami, tasówkami w wielu miejscach wyspy i mamy dobre wspomnienia
  • Odpowiedz
@SzaloneWalizki
Gilimanuk - w jedną stronę chcieli mnie przekręcić na cenie busa o jakieś 40%. W drugą stronę, jak już wracałem do gilimanuk typ mnie dosłownie gonił na dworzec. Jakbym powiedział mu gdzie jadę i przyszedł z nim na dworzec kierowca by mi podniósł cenę za to, że mnie "pośrednik" przyprowadził. Tak się stało z czterema kolejnymi osobami, które przyszły z tym facetem, a potem namawiali mnie, że jak będą pytać ile
  • Odpowiedz