Wpis z mikrobloga

@xxx_XXX_xxx: Przecież w każdej wypowiedzi tej osoby jest użyty wyraz incel. Ona jest albo przewrażliwiona, leci w #!$%@? że jest psychologiem albo sama potrzebuje takiej pomocy bo żaden zdrowy człowiek nie powiela jednego wyzwiska w każdej swojej wypowiedzi jak w tym przypadku xd
@Kaja_Kern: Te wypowiedzi nie potrzebują kontekstu, żeby ocenić je jako toksyczne. Nic nie uzasadnia takich obelg. Żaden kontekst.

I bardzo to jest przykre, że prowadzisz praktykę jako psycholog. Właśnie przez takie osoby zawód psychologa cieszy się bardzo niskim zaufaniem społecznym, a osoby, które potrzebują pomocy, nie decydują się po nią sięgnąć.
@Kaja_Kern jak widać, na psychologię może dostać się każdy, nawet ktoś o tak wątłym podłożu intelektualnym jak pani. Potrafi pani coś oprócz wyzywania i chamstwa? Zachowuje się pani karygodnie, wyzywa pani wszystkich na lewo i prawo, i jeszcze się pani dziwi, że ludziom się to nie podoba. Co pani tu robi, skoro ten portal jest tak strasznie słaby? Co pani robi w zawodzie, w którym pomaga się ludziom, skoro żywi pani taką
@lord_xenu Przeceniłeś mnie, mam trzy latka. A kim jest, jeśli nie panią? Nie jest lekarzem? Masz jakiś dowód? Wydawało mi się, że te dziesiątki komentarzy dotyczyły kogoś, kto jest i kobietą i lekarzem.
A ty kim jesteś?