Wpis z mikrobloga

@xxx_XXX_xxx: co ona tak mnogo rzuca tymi fekalnymi określeniami? Widać że ma nierówno pod kopułką bo tego typu koprofilsko-hejterskie zachowania przejawiają takie znamienite osobowości jak kononowicz, pattyk2703 albo ten lider braci samców. Coś musi być na rzeczy xD
  • Odpowiedz
bleh, swoją śmierdzącą spermę możesz wyleć gdzie indziej. trzymaj się ode mnie z daleka incelu


@Kaja_Kern: proszę nie oceniać tej wypowiedzi, zapewne nie znacie kontekstu który całkowicie zmienia jej wydźwięk i sens ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@xxx_XXX_xxx: ta, nie odpowiadam już na fanmaiile kochani bo mam ważniejsze rzeczy do roboty. każdy kto zaplusował ten wpis jest zwykłym zapierdzianym zerem, a o ile coś spłodzi to ja będę brała pieniążki za naprawianie bękarta XD powodzenia
  • Odpowiedz
@Jagoo: Trudno wyciągnąć konsekwencje, gdyż do ustawy o zawodzie psychologa nie ma wydanego rozporządzenia, czyli de facto nie obowiązuje. W myśl tej ustawy miały powstać regionalne izby psychologów, do których trzeba byłoby uzyskać wpis, żeby móc posługiwać się tytułem psychologa. Te same izby mogłyby też odbierać takie tytuły w określonych okolicznościach. Psycholog to zawód zaufania publicznego i trudno uwierzyć, że ktoś taki mógł to napisać. Jeśli OP ma dowód na
  • Odpowiedz
@Kaja_Kern sikso glupia, tu nie chodzi o to czy ktos jest incelem, czy Cie adoruje czy cokolwiek robi.

Jesli uwazasz sie za kogos kto chce pomagac innym, to chyba tak srednio powinnas jesli zamiast po slowach incela blokowac/odcinac sie/ucinac dyskusje to wdajesz sie w bzdurna polemike i przepychanki slowne na najnizszym poziomie.
  • Odpowiedz