Wpis z mikrobloga

@Kaja_Kern: @xxx_XXX_xxx
Dzięki takim agentką jak ta chora Pani albo autorki ostatnich książek o przegrywach które nie wiedzą o czym piszą i zbytnio ich nie interesuje zdanie samych omawianych ludzi przegrywu tylko ich własne błędne prawie stereotypowo "julkowe" założenia, które nie powinny mieć miejsca po jednej wartościowej rozmowie z jakimś "rozgarniętym" przegrywem, a robiły to miesiącami.

Możemy mieć uzasadnione objawy ze dofinansowanie psychologii dla najmłodszych często skończy się tragicznie dla dzieci
@Linnior88: Same. Mój dawny terapeuta to był wypisz wymaluj wykopek.
Zadufany w sobie do cna, absolutny bóg w każdej dziedzinie życia, na każdej sesji opowiadający jaki jest bogaty (serio). Przy okazji stosujący passive-aggression.
Jedna z najbardziej toksycznych i paskudnych osób jakie niestety spotkałem w życiu.
Dlaczego ten szczegolny zawód sam nie jest zbytnio regulowany? Nie powinno się dopuszczać takich osób. Na etapie studiów powinien być jakiś obserwator który odrzucałby takie jednostki
@MakaronowyStwor: pamiętam jak czekałam kiedyś połamana na korytarzu w szpitalu po tym jak spadłam ze schodów xD akurat z gabinetu wylazila rozczapirzona jak pawian psycholożka , która mnie obfukala że zle stanęłam mimo że ta prukwa widziała że jestem o kulach
Większość psychologów jest chora psychicznie bardziej niż ich pacjenci
Wydaje mi się że oni chodzą na te studia żeby innymi manipulować nie niesc pomoc
Kiedyś byłam też 3 razy na
@xxx_XXX_xxx: @Kaja_Kern Najbardziej #!$%@? ane różowe z Tindera, które robiłem to były właśnie psycholożki. Jedna byla cpunka, druga z daddy issue, następna z jakimś adhd, która wypowiadała 100 słów na minutę, a podczas seksu darła się na całe gardło jakbym ją obdzierał ze skóry. Aż mam pewien uraz po tej ostatniej xd