Wpis z mikrobloga

@janeknocny: z 8 na 10 i prowadzący do podmianki albo wstrzyknięcia energii jakiejś bo mało charyzmy, ale raczej charakteru nie zmienisz więc do podmianki, tzn. czasami można go zastępczo pokazać jak główny prowadzący będzie chory, ale nie codziennie bo wieje nudą niestety.
  • Odpowiedz
prowadzący do podmianki albo wstrzyknięcia energii jakiejś bo mało charyzmy, ale raczej charakteru nie zmienisz więc do podmianki


@TheMexicano: mnie tam się podoba jego spokój. Na pewno wolę to niż sztuczną ekscytację czy grzmienie z ekranu.
  • Odpowiedz
mnie tam się podoba jego spokój. Na pewno wolę to niż sztuczną ekscytację czy grzmienie z ekranu.


@LeVentLeCri: W punkt. Kraśko np dla mnie za bardzo ubarwia swoimi emocjami. Czyż bardzo w porządku z tym swoim wewnętrznym spokojem i opanowaniem, a chyba po latach #!$%@? tego nam najbardziej teraz trzeba.
  • Odpowiedz
@marcel_pijak: zdecydowanie. Media z tą swoją pogonią za sensacją, clickbaitami, graniem na emocjach są po prostu męczące. Chcę oglądać program informacyjny, który mi streszcza, co się dzieje i przedstawia różne punkty widzenia, a nie kreuje własną rzeczywistość. Nie potrzebuję też, żeby mi prezenter budował suspens.
Mam nadzieję, że tego się będą trzymać i nie zboczą z kursu.
  • Odpowiedz