Wpis z mikrobloga

@mam_spanko @swinkapl przecież to był troll xD


@dididoox: tak tak, w marcu 2020 wykopki #!$%@?ły do prokuratury wracających studentów z wuhan, gnoili lot do domu jako zwożenie koronawirusa i hejtowali studenciaków że się w klubie bawili krzycząc #!$%@?ć koronawirusa, z pewnością dostałeś 400 plusów za trolling w czasach, gdy wyśmiewaliście ludzi nie noszących masek FPP-3, że gówno dają xD

A na Szumowskiego to dupami klaskali z radości, że szkoły zamknął przy
skarpetyodyna - > @mam_spanko @swinkapl przecież to był troll xD

@dididoox: tak tak,...

źródło: 8cd103aeb8097ac72fc295ddb122f70deae513b2abc0d3996c1865a357b6ca21_1

Pobierz
@mam_spanko: heh, pamiętam tych jełopów, cały wykop zasrany niewyspanym szumowskim, walczącym z ostrym cieniem mgły.
Teraz zasrany jest mesjaszami z PO i tylko czekam na czas przed przyszłymi wyborami, bo to piękna zmiana będzie.
Ale co tu więcej gadać, dzieci tak mają, że wierzą w bajki.

@niochland: przeczytaj lepiej jak skończył ten Wielki pan informatyk, wasz guru, Mati Kijowski i co teraz porabia. Albo o tym jak skończyła piękna Marta
XD jak sobie pomyślę, że na samym początku covida sam mu kibicowałem to zaczynam gardzić samym sobą xD na szczęście od tego czasu wyciągnąłem wnioski i wiem, żeby nie wierzyć w nic co media kreują jako jedyny słuszny kierunek.
Mój stary Janusz (lvl 70) miał rację, na fali pierwszego covida mówiąc, że ludzi #!$%@? i jak ktoś umiera na kaszel to i tak by niedługo umarł xD a ja wtedy starego pouczałem,