Wpis z mikrobloga

@veranoo zbyt zachowawcza jazda , na żadnym z zakrętów nie wyjeżdżasz do zewnętrznego limitu toru, a to oznacza za jest jeszcze spory zapas prędkości. Na 1 zakręcie w Brands to ja się modlę zeby w piach nie wylecieć a u ciebie tam jeszcze by z 2 samochody wjechały....
  • 0
@sEB-q: tak, jest tak sporo zapasu bo ludzie kręcą 0:51 gdzie ja nie mogę zejść do 0:53. Na wyścigu bardziej opłaca się jazda zachowawcza bo wypadnięcie to są sekundy straty
@veranoo dlatego trzeba ćwiczyć jazdę na limicie, an wyścigu trzeba bezpiecznie ale też szybko i równo, poprostu masz spore zapasy toru żeby jechać szybciej. Tak to się robi , practice i jazda w kółko...
@veranoo można i tak ale zależy z kim .. jak masz automobilista 2 tam jest coś co może cię wiele nauczyć, ta gra ma fenomenalny system time trial z ludzmi z calego globu, gdzie możesz załadować ghosta rekordu świata na torze lub innego wybranego gracza czy swojego znajomego i do tego załadować jego setup. Tak można zobaczyć gdzie tracisz czas . Polecam.Fun race jest for fun , ale jak chcesz być szybki
@sEB-q A najlepiej wybierać combosy bardzo popularne i stawiać poprzeczkę wysoko. Dlatego lubię nagrywać hotlapy z AMS2.
Jest tylko jedno ale. Ghosty w AMS2 mają bardzo słaba powtórkę. To nie jest normalny replay, widać że devsi zużywają na ghosty mało danych. Bardzo ciężko jest wyczuc jak kierowca składa się do zakretu, gdzie hamuje i czy jedzie gripem, czy wrzuca auto.
Ale tak, zgodzę się, tryb TT jest ogromnym atutem AMS2.