Wpis z mikrobloga

  • 1
@maslan63: wszystko fajnie tylko procentowo 80%-95% to podaż dla ciebie bo prawie każda taka chce być i to się odbija na podaży dla chłopów gustujących jak ja
  • Odpowiedz
@mati1990: Ta, ale ja Ci powiem, ze jak ide z laska, która jest #!$%@? to co 2gi facet się obraca lub na glupim przejsciu na pieszysz sie zatrzymuj, a kiedy jest normalnie ubrana i nie ma makijazu, a dalej bardzo ladna dziewczyna to juz jak cien przemierza przez miasto i tego nie ma, wiec ja tam sie nie dziwie, ze laski to robia. No i + ja tam uwazam, ze jednak
  • Odpowiedz
  • 0
@maslan63 kurde opisałeś jeden z najgorszych możliwości życia. Nie jesteś z kimś bo ci się podoba tylko reperujesz swoje #!$%@? ego nią. Szkoda mi tej laski ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Taka co przemierza życie w cieniu najlepsza, ma #!$%@? na cały świat nikomu nic nie udowadnia może mieć chopa albo nie.
  • Odpowiedz
@mati1990: Chodzi mi to, ze duzo jest takich facetow jak Ty, co mowia jak to nie lubia naturalnych itd i sprzedaja to dziewczynom, a potem sie odwracaja za kazda #!$%@? laska itd. po prostu mysle, ze wiekszosc to hipokryci. Co drugi facet woli naturalne, a cale ig #!$%@? w laskach co maja wszystko zrobione. Ja to mam wrazenie, ze faceci nawet nie wiedza kiedy laska ma cos zrobione itd i mysli,
  • Odpowiedz
@mati1990

@DaiaGi: tego nie da się opisać albo zrozumiesz po zdjęciu albo nie:)


Oczywiście że da się zrozumieć ()
Dziewczyna ma rysy twarzy kobiece wrodzone.
To są między innymi takie cechy jak delikatna trójkątna żuchwa,wystające kości policzkowe ,wystające szczęka czy krulicze żęby. Cała twarz układa się w taką jakby strzałkę co jest bardzo kobiece.
Dodam że jest piękna, a bywają jecze piękniejsze, i to
  • Odpowiedz
@mati1990: nie chcę cię martwić, ale ona prawdopodobnie ma makijaż. Ba, farbowane włosy. Po wysiłku, w którym masz spocone włosy tak, że zlepiają się w strąki, niepomalowana twarz bez makijażu permanentnego tak nie wygląda. I co teraz....
  • Odpowiedz
  • 0
@maslan63 może tak jest, może nie. Nie wiem, taka zwykła dała raz mi szanse ale to inaczej spieprzyłem, i raz byłem na randce z taką odwaloną. Bez porównania ta pierwsza. No ale #!$%@? mózgwe nie umiem z nim wygrać
  • Odpowiedz
@mati1990
Kiedyś już roskminiałem to w innym temacie @Linnior88 jak wyglada atrakcyjnąa twarz kobiecąa i męska na podstawie kobiecego mi męskiego chada, oraz czym sie różnią. Wkleił bym link to dematu ale nie umiem ()

ps. Ta dziewczyna oprócz pięknej twarzy ma bardzo atrakcyjną figurę (o ile da się stwierdzić patrząc pod kątem). Ma szerokie biodra,masywne uda I piersi oraz wyraźną talię co stoi w opozycja do oficjalnie
  • Odpowiedz