Wpis z mikrobloga

To, że Giertych jest nowym idolem wykopków też trafnie podsumowuje to całe towarzystwo xD Gość był całe życie narodowcem i w pewnym momencie się przykleił do PiSu, a ci jak to mają w zwyczaju i tradycji, zaorali swojego koalicjanta. Giertych skupił się na pracy, zobaczył że w tych kręgach nie opłaca mu się publicznie głosić takich poglądów i tym razem przykleił się do Tuska w imię osobistej zemsty na Jarku.

Najzabawniejsze jest to, że Giertych to tak w sumie mocno swoich poglądów nie zmienił (co mocno zarzuca mu Lewica i część liberałów, przytaczająć jego zachowania/wypowiedzi z tego okresu), ale wywęszył siano obracając się w pewnym towarzystwie i możliwość powrotu do władzy, to sobie to oddalił na dalszy tor.

Dla mnie Giertych ma zadatki na bycie Ziobro w wersji PO (a może docelowo traktuje ich jako żywiciela i ma własne ambicje) i jest bardzo niebezpieczny. Dla jednego i drugiego liczyła się przede wszystkim kariera, władza i zemsta, ale wykopki pominą 95 % tych aspektów i skupią się tylko na tym, że pociśnie z PiSowcami xD

Żebyście tylko pewnego dnia się nie obudzili z ręką w nocniku, żę to was Giertych złapie za mordę ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#polityka #wykop #polska #niebieskiepaski #rozowepaski #bekazwykopkow #sejm #takaprawda #lewackalogika #bekazlewactwa
Kopyto96 - To, że Giertych jest nowym idolem wykopków też trafnie podsumowuje to całe...

źródło: z26041881AMP,Roman-Giertych

Pobierz
  • 25
  • 0
@olewales: Typie, Giertych to wnuk przedwojennego działacza narodowego, duża osobistość. Także syn narodowca. On jest przesiąknięty pewnymi nie tyle co piglądami, a ideami. Może założył płaszczyk demokraty, ale to jest ciągle ten sam Giertych. On w porównaniu do Bosaka był dość radykalny. Może inaczej. Bosak był narodowa konserwą, ale nie nacjonalistą. Giertych był/jest takim prawdziwym nacjonalistą.
@Kopyto96: bo akurat w tym przypadku Giertych ich skutecznie merytorycznie ora od lat i to z prawnego punktu wyjścia bo jest znanym adwokatem. Jego śledzili pegasusem czyli podsłuch mieli na nim wszędzie i zawsze za co powinni pójść do pierdla na wiele lat. Więc mnie tam cieszy jak on ich będzie niszczył, a poglądy czy mam zbieżne czy nie to inna sprawa...

... bo co do poglądów to mamy podobno szeroką