Wpis z mikrobloga

A powiem Wam moi drodzy wykopowicze, że lubię się wcielać od czasu do czasu w cosplay Tomka Montany, tylko nie #!$%@? koksem(który imho jest w #!$%@? przereklamowany i dla bogoli z wyższych sfer, którym nawet do paznokci u stuuoo00peeek nie sięgam ehh na #!$%@? żyć, heh), a ścierwem nazistowskim prosto spod stalingradu i #!$%@?. Tyko nie metką, a zwykłem gównem dla nekrofauny, jak np. ja i dla najtwardszych szczurogłowych łepetyn spranych, zawodowych tesssterów, zawodników z 1.5kg do 1-8kg ważącą galaretą w czaszcze stworzoną notabene do polowania na mamuty. Jesteśmy se normalnie, legalnie w laboratorium Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego (CM UJ, prawie jak #!$%@? buahahaha) ❤️ żeby chociaż ludzkość miała z nas jakiś malutki pożytek c'nie hehe. No, ktoś musi cierpieć i to duuużo, niczym qwylądowawsy w psychzie na poziomie oświęcimskiej strawy kanibalistyczne), żeby zdrowieć bez bólu mógł ktoś. ❤️ @KontrastWykop(kradnę Ci tekst, bo je kocham normlanie o prostu ❤️/), Nie jest tak??Czarnuchu?? Yooooo skuhwysynyyyy!!!! Pozdro dla wszystkich chorych psychicznie, ram pam pam wciąg w żydoski kinol prawie 200 mligram. @TrzyGwizdkiNaPagonie ❤️ YOOOO MY FRIEND ❤️ Lubię latać na rowerze metr dponad drogami rowerowymi hi hi hi( ʖ̯) ❤️ TYKO TAKIE o sobie serduszkia mogie wam dać troche kiczowate na święta, heh, ale #!$%@? tam #!$%@? tam co ja bd spamił guwnem sod paców jak frajer pompka za darm pozdro dla kumatych nara maślaki elooo. @Gringo44 nie wiem kto tam jeszcze, a ta koleżankia spaniała ugułem miss wykopa inb4 sprmiarz @rozowyslonikx hi hi pozdro mordy yoo.

#narkotykizawszespoko #scierwojad #gnoj #szambiarz #menel #film #spamszmaciarza
wyjatkowy_szmaciarz - A powiem Wam moi drodzy wykopowicze, że lubię się wcielać od cz...

źródło: tony

Pobierz
wyjatkowy_szmaciarz - A powiem Wam moi drodzy wykopowicze, że lubię się wcielać od cz...
  • 4
@wyjatkowy_szmaciarz: Czasss edycji minął kuhwaa. Zapomniałem o ogrze, czyli @prawiczek92 żeby poszedł sobie pan do #!$%@?, idź sobie pan do #!$%@? i sobie tam siedź, oki doki? heh, ale jestem #!$%@?, jak papa do dachu, eloo. () ¯\(ツ)/¯Oh yeah inteligencki szachisto, który pragnie dokonać aktu mor.. o kurde nie powiem co, bo mje zabanują kuhwaaaa na amen te żydoskie korby. Nara.
He hehe, () kiki ryki tyki, narkoRYKI

BORIXON SE Z DUPY WYRYWA WSZYWKĘ

I WRZUCA TO JAKIEJŚ MANIURZE DO DRINKA

WYPIŁA WSZYTKO I STRASZNIE DRZE #!$%@?Ę

A Z NIEBA ZACZYNA LECIEĆ KOKAINA

JUŻ NA NOGACH SŁANIAM SIĘ

A ALIBABA Z GOŚĆMI IDZIE W MOJA STRONĘ

JEDEN Z NICH POTYKA SIĘ

I SE ROZPIERDLA O CHODNIK MORDĘ

EKSTAZ NAWPIERDLAŁ SIĘ


Ale ja sb jestem przyjebbpp, no ale co mam
@rozowyslonikx: UwU, OWO HUG @rozowyslonikx Ehhh, nie mam popularności, tak jak kiedyś, ale jeszcze bd miał, bo pragnę skupiać na sobie atencję i uwagę publiczności internetowej zgromadzonej przed kablem internatowym, bo jestem #!$%@?Ą ATENCYJNĄ, która w poprzednim wcieleniu była popularną dziwką w najbardziej luksusowych berlińskich burdelach dla najwyższych niemieckich polityków typu: Reichsführer-SS i nazistom dupy dawałam11!!!1 Hihi. #!$%@?ło mi, no ale co mam zrobić? W pasy do choroszczy na stałe i