Wpis z mikrobloga

@XYZ91 ale jakich idoli ja tylko pisałem że sprawa wiadomości do 14latki sprzed 10 lat to gówno sprawa a nie żadna sprawa najwyższej wagi ( ͡° ͜ʖ ͡°)

I pomimo że stała się polityczna to prace polsko-brytyjskich wymiarów sprawiedliwości dobrze to potwierdzają
  • Odpowiedz
@XYZ91 nie miałem nigdy żadnej sprawy w sądzie bo jestem porządnym obywatelem, nigdy nie byłem nawet świadkiem ani nie dostałem mandatu ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ale dość dobrze orientuję się w działaniach policji, zwłaszcza w niektórych jej dziedzinach, gdyby była to sprawą priorytetowa to mielibyśmy natychmiastowe działania, a w tej sprawie im dalej tym mniej się dzieje i wskazuje na to że coś się wydarzy
  • Odpowiedz
@Towarzysz_Pawulon: A co byś chciał w Teleexpressie codzienne postępy sprawy ? To tak nie działa, po drugie to nie policja, a prokuratura się tym zajmuje i to nie jest takie hop siup jak on jest zagranicą. Zrobili szopkę przed wyborami, ale to nie jest kradzież bułki tylko pedofilia, to może potrwać długo teraz. Samo to, że ma dozór świadczy o tym, że #!$%@? maniane, nikt nie ma czegoś takiego jak jest
  • Odpowiedz
@XYZ91 to nawet nie jest pedofilia w rozumieniu medycznym a klasyfikacja prawna takich czynów jest bardzo różna, znajdziesz bez problemu w necie przypadki spraw gdzie były traktowane bardzo ulgowo z powodu np małej różnicy wieku, dojrzałego wyglądu małolaty itd

W zasadzie Stuu ma po swojej stronie wszystkie okoliczności łagodzące, to nie był jakiś psychol co porywał dzieci z przedszkola u gwałcił w piwnicy
  • Odpowiedz
@Towarzysz_Pawulon: Ja #!$%@? xD .. gówno mnie obchodzi termin medyczny, normalnego człowieka to nie interesuje. Wykorzystywał swoją popularność do romansowania z naiwnymi dziećmi z którymi pisał rok czasu np. chyba mi nie powiesz, że on jest normalny ? Zwykły #!$%@? który powinien być skazany, conajmniej leczony. #!$%@? do ucięcia i jaja pod mlot, nie ma innej opcji. #!$%@? 3x dziennie i raz jesc
  • Odpowiedz
@XYZ91 ale terminologia medyczna jest podstawą wykazania winy tzw pedofili

Nie wiem czy jest normalny, niech to oceni biegły psychiatra

Gdyby to było takie proste to by połowe Afryki musieli uznać za chorych psychicznie bo tam 14stka w ciąży to coś na porządku dziennym
  • Odpowiedz
@Towarzysz_Pawulon: My nie żyjemy w Afryce tylko w Europie, ja nie jestem sądem ani nie interesują mnie terminy medyczne. Widziałem strzępki u Konopa czy Wardegi z tego co on robił i na tej podstawie bym już to wykastrował. Co trzeba mieć w głowie prowadzić konwersacje z nieletnia przez tyle czasu i sprowadzać tą rozmowę do poziomu tego dziecka by zyskać zaufanie. Jeszcze ich tam straszył, że sobie coś zrobi xD zwykły
  • Odpowiedz
@Towarzysz_Pawulon: Nie mi oceniać, piszemy w temacie Stuu, a nie Afryki xD .. zwykły kondon, jeszcze typek robił kontent typowo dla dzieci, Ty xD haha, nie mogę, jak można wgl myśleć inaczej w tym temacie to mi się w pale nie mieści. Tak samo ten Dubiel, taki sam zwyrol jak ten stuu. Powinni ich rzucić ludziom na pożarcie, jak już chcesz Afryki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Towarzysz_Pawulon: Kochany ale trochę głupotek popisałeś.
W żadnym areszcie nigdy nie był, stawił się na wezwanie do wyjaśnień, wyjaśnił i poszedł do domu, żadnego dozoru elektronicznego również nie ma i na żadną sprawę też nie czeka.
Anglia odmówiła deportacji swojego obywatela i koniec tematu, sprawy już niema.
  • Odpowiedz