Wpis z mikrobloga

Dokładniej jaki wyrok? Ten z 2016 jeżeli pamiętam (kadencja uznawana przez koalicję za pełni legalną) chyba jasno stwierdził że potrzeba KRRiT do powołania władz spółki.


@Parmenides69: To fajnie ale pis odebrał KRRiT narzędzia prawne do powolania nowego zarządu.

Do tego konfa jak zawsze leci z pisowskim przekazem
@Thorkill: Masz mnie, pracuje w Kancelarii Sejmu i w wolnym czasie trolluje za 60 groszy. Już, lepiej? Ulżyło ci, że ci ktoś na urojenia przytakuje? Czy dalej uwiera? Nawet ci plusiki wręczyłem, mam nadzieję że jesteś szczęśliwy. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@Thorkill: Dlaczego mam dyskutować z chamem, który nie potrafi się powstrzymać od publikowania swoich obelżywych urojeń na temat innych? W innym wątku też już pokazałeś, na co ciebie stać. Argumenty ad personam dla mnie kończą dyskusję i jedyne co mogę zrobić to dalej ciebie #!$%@?ć. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

W dupie mam czy mnie uważasz za sługę szatana, Sorosa, Tuska, Kaczyńskiego czy Żydów. Albo zachowujesz się jak
@gryyyn: Ja również chciałbym spytać o ten wyrok TK jak w mojej pierwszej odpowiedzi w wątku. Bo nic takiego sobie nie przypominam, wręcz przeciwnie (mowa o tym wyroku wspomnianym wcześniej z 2016).

Poza tym, meritum wypowiedzi jest o zmianach w sądownictwie nie o TVP i KRRiT, jest to temat ważniejszy.

@kryspin13

To fajnie ale pis odebrał KRRiT narzędzia prawne do powolania nowego zarządu.


Konstytucja jest w tej sprawie dość jasna.

Do