Wpis z mikrobloga

były minister niedorozwoju odpowiadający za ten program czy jakiś ziomek ze stronki ze śmiesznymi obrazkami


@affairz: Weź przypomnij sobie gdzie żyjesz i mieszkasz i bez problemu odpowiesz sobie na to pytanie XD
ja wiem, że Waldek jest głupi no ale bez przesady


nie nie nie, jaki glupi? On tylko odpracowuje zgodnie z umowa wdziecznosc dla lobby :)

Naprawde ktos uwaza, ze robi z siebie durnia nawet jak nie ma zadnego wplywu na decyzje? Ze tak za darmo? Dla idei? :)

@affairz:
@mickpl: po co komu ustawa? Jeszcze by ją Duda zawetował i co wtedy? No po co to komu, na co to komu?

W Uśmiechniętej Polsce™ prawo ustala się uchwałami, a środki na pokrycie wydatków księguje się przy pomocy funduszy celowych będących po za budżetem (nawet UE się wczoraj zgodziła, aby część tego typu wydatków przeznaczonych na wojsko nie uwzględniać w unijnym limicie zadłużenia co zostało okrzyknięte wielkim sukcesem nowego ministra finansów).
@mickpl:

@rzzz: Ktoś z nas został zrobiony w jajo. Albo ja przez sejm.gov.pl albo Waldek przez Hetmana XD


@mickpl: dobra by była beka jak by teraz wypłyneło nagranie ze spotkanie gdzie Waldi składa interesujące oferty Hetmanowi.
Ech, pomarzyć dobra rzecz. Taka tasma ala Czarnecki z byłym prezesem KNF.