Wpis z mikrobloga

Ech, czuję jakbym dopiero co wczoraj jeździł z kumplem do Empiku na Wrocławskim rynku próbując upolować premierę pierwszej części, kilka razy wracając z pustymi rękami (bo premiera była kilka razy przekładana, a to nie były czasy, kiedy takie informacje się sprawdzało w internecie - w Secret Service, Resecie, ŚGK i CD-Action napisali, że będzie 15 kwietnia, to miało być, i tyle...).

Jak dziś pamiętam, jak pędziłem ze szkoły do domu, rzucałem plecak
Regis86 - Ech, czuję jakbym dopiero co wczoraj jeździł z kumplem do Empiku na Wrocław...
Ech, czuję jakbym dopiero co wczoraj jeździł z kumplem do Empiku na Wrocławskim rynku próbując upolować premierę pierwszej części, kilka razy wracając z pustymi rękami (bo premiera była kilka razy przekładana, a to nie były czasy, kiedy takie informacje się sprawdzało w internecie - w Secret Service, Resecie, ŚGK i CD-Action napisali, że będzie 15 kwietnia, to miało być, i tyle...).


Jak dziś pamiętam, jak pędziłem ze szkoły do domu, rzucałem plecak
@Apaturia: od jakichś 2 tygodni ogrywam pierwszy raz w życiu całość, liże wszystkie mapy od południa po północ ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Nigdy nie doszedłem dalej niż do Kopalni Naskel - wtedy trzeba było wymienić płyte (a miałem 5 płyt z całą tą grą) - i nie dało sie juz grać
  • 1
@Jednorybek: Miłego zwiedzania Wybrzeża Mieczy ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jest trochę do odkrywania - pamiętam, że za pierwszym razem starałam się poznajdować wszystkie miejscówki na mapach, ale niektóre przejścia czy pojemniki i tak zlokalizowałam dopiero przy następnych podejściach.