Wpis z mikrobloga

NR 84 #serialseries
LISTA SERIALI

Dr House - House M.D.

Twórcy: David Shore
IMDb: 8.7/10
https://www.imdb.com/title/tt0412142/
https://upflix.pl/serial/zobacz/house-md-2011
Gatunek: dramat, suspens

Lekarz diagnostyk uważany za jednego z najlepszych na świecie próbuje ratować ludzi z rzadkimi chorobami dzięki swojemu zespołowi specjalistów.

Czy polecam? Tak, to świetny serial medyczny, choć serial ma aż 176 odcinków (8 sezonów) to trzyma poziom praktycznie cały czas. Odcinki mają swoich pacjentów ale przez cały serial ciągną się inne wątki głównie dotyczące uzależnienia Housa i jego fanaberii.
WLADCA_MALP - NR 84 #serialseries 
LISTA SERIALI

Dr House - House M.D.

Twórcy: Davi...

źródło: house2

Pobierz
  • 14
@Jurgen-Kaczuwka w 4 sezonie jest zajebisty wątek z kastingiem na nowych lekarzy i serial dostaje powiew świeżości, potem jest całkiem spoko wątek ze szpitalem psychiatrycznym, ale wg mnie nie jest prawdą, że trzyma poziom do końca. Sezony 7 i 8 mocno odstają od reszty, ósmy to już w ogóle zupełne odejście od początkowej konwencji, więcej wątków osobistych niż medycznych, jakieś abstrakcyjne sceny, śpiewanie, dziwni lekarze, słaba gra aktorska itp. Sezony 1-5 są
@FLAC: Niektórzy twierdzą, że źle się zestarzał, co sądzisz? Oglądałeś ten nowy sezon sprzed kilku lat?


@troloslaw: po latach, obejrzałem kilka miechów temu na Amazon znowu wszystkie sezony cięgiem, nic się nie zestarzał, tak samo zajebisty. Nadserial o tematyce medycznej. Jedyne co po 3,4 sezonach zaczyna dawać się we znaki, to podobny schemat budowy odcinka. 10/10
Niektórzy twierdzą, że źle się zestarzał, co sądzisz? Oglądałeś ten nowy sezon sprzed kilku lat?


@troloslaw: wszystkie oglądałem, ten reeboot w postaci 10 i 11 też. I powiem tak. Do sezonu 7 ogląda się zajebiście, 8 ciut gorzej ale ma swoje dobre momenty, 9 to już totalny smutek, widać że akcja się zbliża do końca i powiedziałbym mało ciekawych elementów a domykanie historii.
Sezon 10 i 11 zupełnie inne, też trzymają