Wpis z mikrobloga

Dzisiaj w UE wszystkie kraje się zgodziły na pakt migracyjny czyli że albo przyjmujemy uchodźców z Afryki albo płacimy 20000 euro na jednego uchodźców

Nie dowiecie się tego z TVN ani TVP już

No i ważne ze pisowskie referendum zbojkotowane przez lemingów na polecenie TVN i Tuska, aby polski nowy uśmiechnięty rząd mógł przyjąć ten pakt UE i powiedzieć ze obywatele nie mieli nic przeciwko XD

#tvpis #sejm
BoroPrimorac - Dzisiaj w UE wszystkie kraje się zgodziły na pakt migracyjny czyli że ...

źródło: IMG_4952

Pobierz
  • 20
  • Odpowiedz
@BoroPrimorac: O #!$%@? to juz jest straszenie uchodzcami? :D A kto nasprowadzal tyle w ostatnich latach? Rozejrzyj sie w wiekszych miastach i sam sobie odpowiedz za czyich rzadzow tylu uchodzcow przylazlo.
  • Odpowiedz
@BoroPrimorac: człowieku na tvp tylko moja babcia z demencją wchodziła, a i tak sceptycznie podchodziła do newsów. Jeśli mam się czegoś dowiedzieć to i tak z innych źródeł
  • Odpowiedz
@BoroPrimorac: A skąd masz info, że się zgodził? Poza tym, z tego co pamiętam to Unia zapewniała, że Polska będzie zwolniona z tego paktu, więc nie wiem o co Wy się denerwujecie.
  • Odpowiedz
A skąd masz info, że się zgodził? Poza tym, z tego co pamiętam to Unia zapewniała, że Polska będzie zwolniona z tego paktu, więc nie wiem o co Wy się denerwujecie.


@Koziom: Bicie piany to bicie piany, po co opowiadasz o szczegółach? :D
  • Odpowiedz
albo płacimy 20000 euro na jednego uchodźców


@BoroPrimorac: to i tak mniej niż ile pisowcy zarabiali za wydawanie wizy, więc lepiej zapłacić taką karę niż potem mieć 200k "legalnych" imigrantów z pakistanu i uzbekistanu
  • Odpowiedz
@BoroPrimorac: ten broniący nas przed nachodźcami PiS sprzedawał tym samym ludziom na lewo wizy, żeby mogli legalnie wjechać do UE i robić syf na zachodzie

stąd też moja sympatia do tych ludzi ogranicza się do nie plucia im w mordę na ulicy
  • Odpowiedz
O #!$%@? to juz jest straszenie uchodzcami? :D A kto nasprowadzal tyle w ostatnich latach? Rozejrzyj sie w wiekszych miastach i sam sobie odpowiedz za czyich rzadzow tylu uchodzcow przylazlo.


@adeekk1989: @Leniek @BoroPrimorac A no to spoko. Skoro PIS sprowadził nielegalnie setki tysięcy uchodźców z Afryki którzy zresztą i tak uciekli na zachód to Tusk też może tak zrobić xD
  • Odpowiedz