Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Dlaczego zwykle im bardziej zyebana jest laska tym ma wyższe ego? xD
Zazwyczaj jak zauważałem laski w stylu "na mnie trzeba zasłużyć", "ja do związku wnoszę siebie", "mnie trzeba zdobyć", "ja nie będę się starać" itd. to zazwyczaj jakieś kaszaloty z 50 IQ i kariera na zasiłkach albo w żabce.
A z kolei poznawałem też dużo fajnych lasek nie tylko pod kątem wyglądu, ale np. inteligentnych, sympatycznych, często też ładnych to totalnie w drugą stronę, mniemanie o sobie "normalne" albo czasem nawet krytyczne.
Dobrym przykładem jest też moja była, leniwa, charakter delikatnie mówiąc obrzydliwy a ego w kosmosie, jak ją rzuciłem to do mnie pisała z wyzwiskami na aktualną partnerkę, że ona jej do pięt nie dorasta xD a aktualna jest od niej 6 lat młodsza, ładniejsza, milion razy milsza i sympatyczniejsza, pracowita. Będąc z aktualną nie wiem w ogóle, dlaczego byłem wcześniej z takim czymś mając związek miernej jakości i wieczny #!$%@?.

Tylko ja to zauważam? Ktoś wyjaśni ten fenomen? xD
Czy jest opcja że do kaszalotów startuje masa spermiarzy 3/10 bo do tych lepszych się boją i stąd finalnie naprawdę wartosciowa kobieta ma mniej atencji niż taka 2/10?
#p0lka #rozowepaski #logikarozowychpaskow #spermiarz #wysryw



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: RamtamtamSi
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 8
Anonim (nie OP): Nie mam tu konta, tylko czytam wykop xD
I czemu uważasz że to bait? Dalsze potwierdzenia - najbardziej cringowe opisy na takim np Tinderze maja właśnie takie lochy. Jak będziesz widział gdzieś na mieście jak kobieta to swojego faceta odnosi się jak do śmiecia (czasem w swoim powiatowym widuje takie akcje), to będzie to zapewne brudna, śmierdząca i tępa locha a nie ładnie ubrana szara myszka ( ͡
I czemu uważasz że to bait?


@mirko_anonim: bo im ladniejsze laski tym moga sobie pozwolic na wieksze odwalanie szopek shit testow itd bo jak by co to szybko sobie kogos znajda. Brzydka laska nie bedzie az tak odwalala jak ladna bo ma mniejszy wybor
Dlaczego zwykle im bardziej zyebana jest laska tym ma wyższe ego? xD


@mirko_anonim: Często tak jest - kobiety naprawdę piękne są przyzwyczajone do komplementów, adoracji, atencji męskiej od zawsze, od 14 roku życia niemal. Stąd wiedzą jak na to reagować, w taki sposób żeby facetowi było miło nawet jak jej komunikat to tak naprawdę "spadaj, nie ta liga".

Natomiast najgorsze ego to mają tak zwane brzydkie kaczątka co się przeistoczyły w
Dietetyq - >Dlaczego zwykle im bardziej zyebana jest laska tym ma wyższe ego? xD

@mi...

źródło: fuckagata

Pobierz
Anonim (nie OP): @lubiejescfrytki, ten wpis się nie odnosi tylko do wyglądu, ale też do charakteru, a nawet bardziej do niego. Dla mnie nawet jak dziewczyna jest ladna, ale tepa i z odpychajacym charakterem, to finalnie jest odpychająca. A chyba nic nie odpycha bardziej niz ego #!$%@? w inną galaktyke.
Może jakbyś założyła badoo z beżowym dzieckiem na zdjęciu i dala opis
"min. 190 cm 10k+ na mnie trzeba zasłużyć.