Wpis z mikrobloga

@innv: mam jakies grosze na paru walletach i nie moge ich ruszyc bo fee wyniosloby 3/4 wartosci tych bitkow. To jest dramat XDDDDD czemu te nftki nie moga byc na BCH albo BSV albo innym gownie jakims tylko #!$%@?ą nam blockchain
  • Odpowiedz
@innv: szkoda ze nie zapisywalem sobie wpisow maksymalistow jak pisali ETH o nieuzywalnej #!$%@? sieci z wysokimi oplatami podajac BTC jako ideal :)
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@kexus512 no ja właśnie podobnie, standardowy miesięczny zakup za 50€ i fee mi zezre prawie pół wartości BTC. (°°
  • Odpowiedz
@innv: i bardzo #!$%@? dobrze, że opłaty onchain są takie drogie. Brawo, odkryliście potrzebę LN - skoro tak dobrze wam idzie to może zacznijcie używać, może się czegoś nauczycie
  • Odpowiedz
@innv: to naturalny kierunek rozwoju btc, w miarę redukowania nagród za bloki rosną opłaty transakcyjne. Oczywiście satoshi nie przewidział gówna w postaci ordinals, ale długofalowo przyśpieszy to ewolucję rozwiązań zwiększających efektywność sieci. Samo wejście etfów również długofalowo zmniejszy obciążenie sieci transakcjami.
  • Odpowiedz
@maggotbrain15: Cyber ma zawsze racje11 ;)

A tak bardziej serio przeciez nawet jakby nie bylo ordinalsow to jezeli wzroslo by uzycie to i tak cena pojdzie do gory a jak nie pojdzie to po halvingach i spadajacej nagrodzie za blok bez wysokiej ceny za transakcje nikt tego nie bedzie kopal.
  • Odpowiedz