Wpis z mikrobloga

@wiedzmy: oglądałem jego występ u Mazurka (ha tfu), nawet fajnie gadał ale zachowywał się jak szczyl ciągle robiąc głupie uśmieszki, ale rozumiem, że targetem jest grupa odbiorców bez praw wyborczych więc może i tak to miało wyglądać.
  • Odpowiedz
@u_k1: bo to są urojenia wykopków i się pogódź z tym, ale szkoda mi to już tłumaczyć bo i tak nie zrozumiesz i ci plusujący również xD @Kiedys_Mialem_Fejm no przecież jasno powiedział że się wstrzymają od głosu bo nie popierają tvpis ale ni popierają też zrobienia z tvp tvnu. Kiedyś wozy tvn spłonęły myślisz że to był zwykły akt wandalizmu czy jednak był jakiś powód?
  • Odpowiedz
bo to są urojenia wykopków i się pogódź z tym,


@angelofdeath007: maile Dworczyka to też urojenia wykopków xD? Nie oczekuję w sumie odpowiedzi, bo pytanie z kategorii "trudne / niewygodne" ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@wiedzmy: on mi przypomina takiego ziomala z klasy z gminazjum, który od najmłodszych lat był przemądrzały i gadał ciągle o polityce i świecie. Potem wpierdzielił się w jakąś piramidę finansową i miał przypał zakończony wyrokiem xD
  • Odpowiedz
@klawiszs: ale akt wandalizmu czy jednak wynikał z czegoś jakiegoś działania?
@assninja @u_k1 I co z tych maili wynika albo co jest niewygodne? Raz że to maile z 2020 roku a nie z czasów obecne, dwa nawet jeśli rozmawiał z Winnickim to jego już nie ma a 3:
""Ogólnie rozmowa b. dobra, prosiłem aby tonował ataki na nas – co obiecał czynić, umówiliśmy się na spotkanie i dłuższą rozmowę o kooperacji po wyborach" – stwierdził Dworczyk" to z 07.07.2020
Tymczasem tuż po tych mailach gdzie Dworczyk pisał swoje poematy (w sumie nie ma potwierdzenia drugiej strony tylko pisowskie opowiście które zazwyczaj są podważane ale tutaj to na 100% pewnik xD) w lipcu 2020 artykuły w prasie gdzie Braun czy ten sam Winnicki czy Korwin wali w pislamistów
- https://wpolityce.pl/polityka/511659-braun-i-winnicki-chca-informacji-o-roszczeniach-wobec-polski
https://www.youtube.com/watch?v=5MyTwyvOLJQ
  • Odpowiedz
@wiedzmy: No tak powiedział że PO w ramach naprawy TVP obsadzi stołki swoimi zamiast zreformować media tak żeby nie mogły się już stać tubą partyjną XD
"DARCIE MORDY W JĘZYKU FAJNOPOLACTWA"
  • Odpowiedz