Wpis z mikrobloga

I jaka jest niby konkretnie jej "choroba"?


@Dietetyq: Nie wiem, ale ktoś kto na totalnie banalne pytanie, reaguje płaczem, nie może być normalny.

Ktoś tak rozchwiany emocjonalnie powinien w pierwszej kolejny zadbać o kondycję psychiczną, a nie uczestniczyć w wywiadach.
  • Odpowiedz
Ale dlaczego wstawiasz tylko fragment? Niefajna manipulacja...


@peszek_leszek: To i tak nie ma znaczenia, gdy całe show jest ustawione pod wyświetlenia. Te laski mają płacone właśnie za bycie takimi błaznami do orania, żeby mężczyźni się podniecali i nabijali im wyświetlenia. To już któryś raz, jak widzę, jak na tym podcaście jakaś laska wychodzi, a wykopki się podniecają xD
  • Odpowiedz
  • 0
@Makarow cishetero mężczyzna to biały mężczyzna o orientacji heteroseksualnej identyfikujący się jako facet i używający zaimków on/jego.
Słowo na m to murzyn. Mniemam, że chodzi o taką słynną kampanię sprzed kilku lat stop calling me murzyn podczas, której okazało się, że dla wielu murzynów to słowo jest obraźliwe. Ja mam to w dupie, bo Miodek się wypowiedział kiedyś na ten temat i stwierdził, że to słowo w Polsce ma bardzo pozytywne
  • Odpowiedz
  • 0
@ananasowy ooo mój fan lgbt xd Zawsze myślałam, że ludzie lgbt są tacy kochający i tolerancyjni dla wszystkich, a pamiętam, że ostatnio mnie wyzwałeś od transfobów za mem.
  • Odpowiedz
@WielkiNos: w tamtym poście akurat te komentarze nie były jakoś wybitnie spermiarskie, ale rzeczywiście nie bierze się pod uwagę jej kompetencji tylko wskazuje na wygląd. Wykopki są jakie są, ale i ogólnie ludzi trochę poniosło z wytykaniem takich rzeczy jako spermiarstwo. Jak dostaję komplement, że mam ładny uśmiech czy ładne oczy to po prostu za niego dziękuję, tak samo potrafię powiedzieć obcej osobie na ulicy, że ma świetną stylówkę, ładną
  • Odpowiedz
Zawsze myślałam, że ludzie lgbt są tacy kochający i tolerancyjni dla wszystkich


@WielkiNos: nie, skąd ten pomysł? ch*%^ a nie miłość dla transfobów xD dla mnie wszystkie transfoby mogą wy&($#lać z Polski, bo was tu nie chcemy, a poza tym każdy transfob jest antypolakiem
  • Odpowiedz
@WielkiNos a było tak: pewnego razu głupia pycia-pycia, z głową zapchaną lewackim gów**m, zostala zaproszona do dyskusji na temat feminizmu, mizogini itd. Używała trudnych, niezrozumiałych dla niej słów i kiedy redaktor powiedział "sprawdzam", pycia-pycia miała w głowie tylko jedno: pustkę. Żeby nie wyjść jednak na głupią, musiała improwizować. Wyszło przezabawnie!
  • Odpowiedz
@WielkiNos: co było przed? widocznie uznała że nie ma co kontynuować rozmowy z pozycji bycia przepytywanej, po tym po czym uznała ich jako mizoginów
takie zarzutki mozesz troche inaczej preparowac bo to żalosne jest
  • Odpowiedz