Wpis z mikrobloga

@WielkiNos: traktujesz jedną niedoedukowaną lewacką Julkę, jako koronny przykład, że tak jest, ale nie nie jest, w stanach wszystko nazywają mizoginią, a prawda jest taka, że mizoginia istnieje i ma się dobrze. Może tobie nie zdarzyło się, ale w mojej branży potrafią podważyć moje kompetencje tylko dlatego, że nie mam penisa i przecież nie mogę się na czymś znać lepiej niż facet ;)
  • Odpowiedz
@WielkiNos kurna nie zrozumiałem ani jednego przykładu podanego w tej grafice xD

1. Kto to jest cishetero mężczyzna?
2. Słowo na m to murzyn? Mokebe? Masturbacja? Które jest obraźliwe?
3. Kto to jest osoba cis, co to jest deadname?
  • Odpowiedz
@WielkiNos: Wy nic nie rozumiecie. Ona po prostu zasłabła w studio, nie wytrzymała presji, że musi robić więcej niż zmywać naczynia ( ͡° ͜ʖ ͡°) xDDD
  • Odpowiedz
@PodniebnyMurzyn: istnieje, ale przykładów z własnego otoczenia nie mam, a że mizoginia dotyczy mnie osobiście to w tym temacie mogę się wypowiedzieć, ale nie popadajmy w skrajności. Osobiście nie dzielę tego na płeć, po prostu nie lubię ludzi ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
@WielkiNos: Typiara jest ewidentnie psychicznie chora i powinna się leczyć.
Takie są fakty. Tu nie ma co wyśmiewać. Tu trzeba pomóc.
Niestety, politycy lewicy, wolą budować kapitał polityczny na takich osobach, wmawiając im, że są normalne i że inni nie mają racji.

Jaki będzie tego finał?
  • Odpowiedz
@WielkiNos: generalnie ten format to złoto, często mi się wyświetlają shorty z niego

Dobry motyw był jak oni tam pozapraszali z 10 lasek typowych instagramowych szonów zarabiających na OF.

I zadawali im takie podchwytliwe
  • Odpowiedz