Wpis z mikrobloga

Ja rozumiem poniekąd swoich dziadków i ogólnie starsze osoby, wychowane w innych czasach, chodzących do kościoła itd, że na ten PiS głosują. Ale nie mogę pojąć jak młode osoby nie oglądajcie TVP 24/7 tylko korzystające z internetu itd widząc co #!$%@? PiS to jak oni mogą na nich głosować. A potem przypominam sobie, że są jeszcze gorsi bo są tacy co na konfederację głosują xD a tak zupełnie serio to patrząc , że Jarek robi strajk swojego ostatniego bastionu TVP to mam nadzieję, że ktoś pójdzie po rozum do głowy i przestanie głosować na tych zjebów. Możemy się śmiać z Fur Deutschland itd ale lepsze to niż gdybyś my tu dostali drugie Węgry #sejm #polityka #bekazpisu
  • 22
@Wezzore-04 nie ma takich młodych osób. Jeśli ktoś jest młody i głosuje na PiS to znaczy, że w jakiś sposób ma z tego benefity. Np. Mama/Tata/Wujek ciocia z PiS załatwili fuszkę itd. Oczywiście jest jeszcze spora grupa ludzi niezorientowanych politycznie, ale im po prostu trzeba dać czasu.
osoby nie oglądajcie TVP 24/7 tylko korzystające z internetu


@Wezzore-04: a czym się różni TVP od mainstreamowego internetu czyli fb i tiktoka #!$%@? opłaconym pisowskim #!$%@?.

Wyobraź sobie że umysłowe plaże z internetu to znają właśnie fb tiktoka i yt
@Wezzore-04: ja tylko dodam jedno, TVP to jedna tuba, bardzo dużo kasy szkoda też na inne kanały jak FB, insta i TikTok. Na nich nie głosują tylko "stare baby" ale też Mariusz z Anetka mieszkający niedaleko powiatowego, bo "dzięki" PiSowi im się zaczęło po prostu lepiej żyć.
@Wezzore-04: tzn. ja potrafię zrozumieć trochę. Byłem sympatykiem korwina w czasach parti KNP>korwin>wolność także byliśmy wtedy 'antysystemowi' ale bardziej liberalni, a mniej konserwatywni. Także mam pewne spojrzenie z zewnątrz jako mniejszościowa partia.

PO gardziło polskością (przykład marsze narodowe, decyzje prawne antypolskie np. rejestracja kart sim, ACTA, dostęp do kont przez urzędników), wsią i polską powiatową. Nie było przez 8 lat potrzebnych zmian podatkowych, prócz tych negatywnych (vat z 22 na 23%).
@Wezzore-04: już ci mówię dlaczego głosują. Szczególnie na wsiach na wschodzie polski jest wiele młodych osób o specyficznej mentalności i sposobie życia. Nawet nie chodzi o wykształcenie. Po prostu są wychowani przez rodziców, którzy w większości pracowali jakiś w zakładach, pgrach itd. i mają taką najgorszą mentalność (np. Że każdy kto coś więcej zarobił to złodziej itd.), którą potem przerzucają na swoje dzieci xd Przed wyborami rozmawiałem ze znajomymi z rodzinnych