Wpis z mikrobloga

Pamiętam jak za gówniaka oglądałem TVP, akurat wchodziliśmy do UE i leciało "Europa da się lubić" gdzie pokazywali, że ludzie, którzy mieszkają w innych krajach, to tacy ludzie jak my, co mają swoje zwyczaje i nawyki, wszyscy potrafią żyć w zgodzie. A teraz można co najwyżej usłyszeć, że Niemcy chcą zniewolić Polskę a imigranty i lewacki terror niszczą zachodnią Europę
#sejm
Pobierz Tommy__ - Pamiętam jak za gówniaka oglądałem TVP, akurat wchodziliśmy do UE i leciało...
źródło: uczestnicy-europa-da-sie-lubic-co-dzis-robia-577189-GALLERY_BIG
  • 118
  • 1
@masz_fajne_donice Też sporo krajów w Europie zwiedziłem i wszystkie te opowieści o wspaniałym zachodzie to mrzonki. Przekolorowana propaganda sukcesu. Z tym, że kiedyś kraje zachodu dla Polaka wydawały się być krainą mlekiem i miodem płynąca, a obecnie to jeden wielki syf. Wystarczy pojechać do Paryża, Sztokholmu czy innego Berlina, żeby zobaczyć jaki tam jest gnój i jak bardzo jest niebezpiecznie. Zaściankowa Polska stała się lepszym miejscem do życia, niż kraje dużo bogatsze
też była swego rodzaju propaganda. Tylko oczywiście w bardziej kolorowych barwach i radosna. Jak wygląda większość krajów UE obecnie sami dobrze wiemy


@czuczer: propaganda mówiąca prawdę. Ale ludzie są głupi i łapią się na prawackie straszenie jakimś tam wrogiem. Tak jak i ty.
Ciekawe czemu Polacy setkami tysięcy wyjeżdżają do tych krajów jak tam tak źle xd
@malinq: @Frygus96

Z tym, że kiedyś kraje zachodu dla Polaka wydawały się być krainą mlekiem i miodem płynąca, a obecnie to jeden wielki syf. Wystarczy pojechać do Paryża, Sztokholmu czy innego Berlina


@Nanuno: Wymieniłeś wielkie aglomeracje które mają niebezpieczne dzielnice. O ile Berlin czy Paryż specjalnie mi się nie podobają to nie czułem się tam specjalnie zagrożony, coś cię tam spotkało? Dużego syfu na ulicach też nie widziałem - architektura
  • 1
@masz_fajne_donice Pleciesz bzdury i opowiadasz baśnie z mchu i paproci. Zobacz sobie statystyki przestepstw w krajach zachodu, ilości gwałtów, pobić, zabójstw, a potem opowiadaj takie brednie. Kraje zachodu były bezpieczne do czasu nabrania ogromnej ilości migrantów, którzy są z dzikich krajów. Moja dobra koleżanka pojechała w tym roku do Paryża na parę dni pozwiedzać i została napadnięta przez kilku śniadych królewiczów. W Paryżu w nocy jest strach wyjść czy jechać komunikacja miejska.
@kx_keytinho ależ oczywiście że tak. W tamtym okresie trzeba było ludzi wychować że Europa jest fajna, że ludzie są jak my i dać im kogoś z kim mogą się dobrze bawić. I tak działał ten program. Nic w tym złego nie było. Mówię tylko że to tez był pewien sposób reklamy/propagandy
@masz_fajne_donice: to nie sa fantazje wykopkow to samo zycie, ty wygladasz tak "no ja spacerowalem szokholmem mordo bylo bezpiecznie jest bezpiecznie uwiez mi" albo "no ja mieszkam na malej wiosce gdzie nie ma migrantow jest super bezpiecznie zero stresu" szkoda tylko ze nie ogarniasz ze twoje przezycia nie oznaczają ze problem nie istnieje a wszystkie statystki mówią same za siebie, obudz sie czlowieku xP