Wpis z mikrobloga

Pamiętam jak za gówniaka oglądałem TVP, akurat wchodziliśmy do UE i leciało "Europa da się lubić" gdzie pokazywali, że ludzie, którzy mieszkają w innych krajach, to tacy ludzie jak my, co mają swoje zwyczaje i nawyki, wszyscy potrafią żyć w zgodzie. A teraz można co najwyżej usłyszeć, że Niemcy chcą zniewolić Polskę a imigranty i lewacki terror niszczą zachodnią Europę
#sejm
Tommy__ - Pamiętam jak za gówniaka oglądałem TVP, akurat wchodziliśmy do UE i leciało...

źródło: uczestnicy-europa-da-sie-lubic-co-dzis-robia-577189-GALLERY_BIG

Pobierz
  • 118
  • Odpowiedz
@Morf: Już nie przesadzajmy, jeżdżę po Europie i jest pięknie i spokojnie. Byłem nawet w Paryżu w czasie tych największych zamieszek ostatnich i nic nie widziałem, gdzie nie poszedłem była sielanka. Jak ktoś codziennie czyta o imigrantach i ich wyczynach to ma tak samo spaczoną wizję świata jak baba ze wsi po kilku latach TVP.
  • Odpowiedz
Europa wtedy też była inna, przede wszystkim biała.


@matt-pitt: @Rkschuwdu: ja pierdziu, jak nie powiedziec a jednoczesnie powiedziec, ze twoja rzeczywistosc budowana jest na podstawie glownej wykopu i wynurzen prawackiego scieku. Pojedzie taki potem z mama do Warszawy i czarnoskorych ludzi na ulicy palcami pokazuje. Biala Europa w 2003 roku. xD
  • Odpowiedz
  • 8
@Tommy__ @czuczer @musztym Błagam nie mówcie, że wy serio wierzycie w to, że 4 największa gospodarka świata nie działa jak pozostałe na liście największych i nie stara się blokować rozwoju sąsiadów jednocześnie ich wykupując? Chiny tak robią, Stany tak robią, Indie tak robią, Rosja tak robi, ale Niemcy broń boże Niemcy są wspaniali i wcale by Polsce kłód pod nogi nie rzucali XDDDDD
  • Odpowiedz
  • 5
@Almagest Tak, Kanada i Meksyk są uzależnione od Stanów. Nie mają właściwie nic do powiedzenia a Meksyk jest tanią fabryką dla amerykanskich firm. Dodatkowo zobacz jakie akcje robiły służby amerykanskie na Karaibach z którymi bezpośrednio sąsiadują.
  • Odpowiedz
Pod koniec lat 90 Europa wcale nie była super biała, pamiętam że w najbardziej zachodnich niemieckich landach było pełno muzułmanów (w Berlinie też, ale mam wrażenie że w Kolonii co 4 mijana kobieta nosiła hijab). To samo we Francji i w Holandii. Co nie zmienia faktu że jednak lepiej być w UE niż poza nią.

@niochland: Zabawne, że wybrałeś za przykład tak ekstremalny przypadek jak Korea Północna, a nie chociażby Japonia.
  • Odpowiedz
Jak wygląda większość krajów UE obecnie sami dobrze wiemy


@czuczer: Tzn jak? Ludzie na zachodzie żyją normalnie, jakieś incydenty są rozdmuchiwane na wykopie tak jakby cały zachód ciągle płonął.
  • Odpowiedz
@Tommy__
Europa da się lubić a potem jedziesz do Londynu, przez wielu uważanych za stolicę Europy i musisz szukać Europejczyków w tłumie xD
  • Odpowiedz
A teraz można co najwyżej usłyszeć, że Niemcy chcą zniewolić Polskę


@Tommy__: bo to prawda.

a imigranty i lewacki terror niszczą zachodnią Europę


@Tommy__: bo to prawda.

¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
ludzie byli przeciwni


@KierownikuPoratuj2zl co? xD 77% za w referendum i nie, przeciwnicy wtedy nie bojkotowali referendum jak teraz, tylko namawiali do głosowania przeciw.

Gdyby nie było >50% frekwencji to tak samo byśmy weszli do UE, referendum byłoby tak samo ważne, tyle że niewiążące, ale wszystkie główne partie wtedy popierały akcesję, włącznie nawet z PiSem, i zostałoby to przegłosowane w parlamencie. Tylko przeciwnicy UE by pewnie nawet do dzisiaj o tym przypominali
  • Odpowiedz
Jak wygląda większość krajów UE obecnie dobrze wiemy


@czuczer: #!$%@? wiecie, zwłaszcza na wykopie. Jak się codziennie czyta znaleziska o tym że szwecja upada albo ktoś tam kogoś zgwałcił czy zabił to faktycznie można odnieść takie wrażenie. Bo dostajesz tych informacji dużo, codziennie coś czytasz.

Ale do #!$%@? nędzy! W Polsce rocznie mamy od 1800 do 2300 gwałtów! Zabójstw około 500. Jakbyś codziennie czytał znalezisko o zabójstwie oraz 5-6 o gwałcie
  • Odpowiedz
Jak wygląda? Dużo jeździłem po Europie i nieźle wygląda.


@masz_fajne_donice: ta, ale raczej chodzi o to, że Polacy mają trochę kompleks zachodu i idealizują go często, a Polska też ma wiele cech za jakie warto ją doceniać jak czystość czy bezpieczeństwo
  • Odpowiedz