Wpis z mikrobloga

Pamiętam jak za gówniaka oglądałem TVP, akurat wchodziliśmy do UE i leciało "Europa da się lubić" gdzie pokazywali, że ludzie, którzy mieszkają w innych krajach, to tacy ludzie jak my, co mają swoje zwyczaje i nawyki, wszyscy potrafią żyć w zgodzie. A teraz można co najwyżej usłyszeć, że Niemcy chcą zniewolić Polskę a imigranty i lewacki terror niszczą zachodnią Europę
#sejm
Pobierz Tommy__ - Pamiętam jak za gówniaka oglądałem TVP, akurat wchodziliśmy do UE i leciało...
źródło: uczestnicy-europa-da-sie-lubic-co-dzis-robia-577189-GALLERY_BIG
  • 118
no nie


@czuczer: no tak, malo ludzi podrozuje. gwarantuje ci, ze jak spytasz randomow z ulicy czy byli w wymienionych przeze mnie krajach to ci powiedzia, ze najdalej to oni w berlinie czy londynie byli.
A teraz można co najwyżej usłyszeć, że Niemcy chcą zniewolić Polskę a imigranty i lewacki terror niszczą zachodnią Europę


@Tommy__: nom, wtedy była propaganda i teraz też jest.
Ale to było gówno ten program. O ja #!$%@?, do dzisiaj mnie skręca.


@ShinpuTokubetsu: czemu gówno? Mocny vibe początku lat 2000. Dziś by to cringem nazywano. Aczkolwiek na swój sposób uroczy był ten program.
@czuczer niewiele - ale wystarczająco dużo żeby wiedzieć, że gówno widziałeś. Pamiętaj, że wakacje w Turcji, truskawki za granicą albo jeżdżenie zestawem po Europie nie uprawniają cię do wydawania żadnych sądów.
@czuczer sam się chwalisz na wykopie, że jesteś spierdon, co tylko potwierdza moja hipotezę - a była postawione na podstawie tego, że napisałeś januszowskie uogólniające "sami dobrze wiemy" redukując tak złożony temat do gównoopinii