Wpis z mikrobloga

#polityka #sejm #polska #ankieta
Patrząc jak Antek przeprowadzał efektowne testy w komisji smoleńskiej np z rekonstrukcyjna kabina samolotu czyli stodoły to byłbyś za kontrolowana katastrofa smoleńska gdzieś na poligonie?

( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
Pobierz Olek3366 - #polityka #sejm #polska #ankieta 
Patrząc jak Antek przeprowadzał efektown...
źródło: temp_file5612814333450639228

byłbyś za tym by rozdupcyc zdalnie sterowanego Tu-154m 102 o las na poligonie?

  • oczywiście że tak 72.4% (42)
  • nieee 1.7% (1)
  • poyebalo cię 8.6% (5)
  • byłby jaja hehehe 17.2% (10)

Oddanych głosów: 58

  • 12
@Olek3366: Bez jaj. Tam nie manic do odwzorowywania. Wszystko zostalo ustalone przez komisje lotnicze. Ludzi z branzy.

Jak rozumiem macierewicz badal wypadki lotnicze i wie co mowi?

@szczszz A Ty to juz przesadziles. Pchasz sie w multikonto :PP Ja napisalem to samo ale nie to samo :)
@gorzki99 tylko że naród dalej podzielony był zamach była katastrofa
Ja tam jestem za poświęceniem bliźniaka Tu-154m nr 102 bo to już tylko stoi na lotnisku i stoi a komisja Antka i tak wymontowała pół wyposażenia do testów

Antek nigdy wcześniej nie badał żadnych katastrof lotniczych ale za to przeprowadzał efektowne testy
Czy w komisji Millera były jakieś testy no raczej nie było
@gorzki99 Maciej Lasek vel stopCPK to już polityk a nie ekspert ale był oczywiście w komisji Millera ale nie było testów tylko chwila roboty pod publikę te pozory i przyklepanie wersji Rosyjskiej...
A naród dalej podzielony na zamach smoleński i na katastrofę smoleńska
@Olek3366: Miras. Jak masz dswiadczenie i wiedze w temacie (a koles mial/ma) to serio nie musisz robic testu jak zachowa sie na przyklad (tu z mojej branzy) zwyczajna dioda LED wpieta do gniazdka. Sero ja nie musze przeprowadzac testow zeby znac wynik. Mam wiedze i doswiadczenie.

Wiec jak mnie ktos zapyta jak sie zachowa to odpowiem "nieciekawie bedzie sie miala" :P Nie musze testowac.

Spoleczenstwo nie jest podzielone w taki sposob