Wpis z mikrobloga

Budapeszt


@Yakooo: tam sie lepiej bawiłem. W Wiedniu też spoko ale ten niemiecki mnie wkurzał, jakos nie trawie tego języka. Jakbyś wybrał Wiedeń to bardzo blisko masz Bratysławe, 2 stolice na szybko zobaczysz. Ja sobie zrobiłem urlopik pare lat temu Budapeszt-Bratysława-Wiedeń-Praga 300zł flixbusem wyszło, teraz pewhie drożej, polecam
  • 0
Dzięki za opinie! =)

W zasadzie, to mamy krótki czas piątek (wieczór) - niedziela, wylot w piatek możliwy byłby wieczorem.
Sprawdzałem już loty i są możliwe o ~21:00, więc o 22:00 by tam się było, cała sobota na zwiedzanie, i powrót około 17:00 do Polski.

Sądzicie, że wypad taki za +- 800 zł dla dwóch osób będzie git, czy lepiej spróbować poszukać dłuższego okresu (3-4 dni)?
Bo tak naprawdę tutaj będziemy mieć
@Yakooo: Arberobello i nocleg w domku trulli, albo Matera i pochodzić sobie w nocy miasto ma niesamowity klimat w tym rejonie jeszcze polecam białe miasto Ostuni. w Portugali bym do Sintry pojechał, Tirana ma swój klimat, zimowy klimat Andory (tylko teraz to sezon) z Barcelony łatwo się dostać, jak lubisz spokój to obecnie jezioro Como takie miejscowości jak Varenna, Olcio łatwo doleciec do Bergamo i dalej ciapągiem, jak podobał Ci się