Wpis z mikrobloga

#muzyka #tool

Opus magnum zespołu TOOL, jeden z najlepszych utworów muzycznych EVER W OGÓLE nie tylko jeśli chodzi o cięższe brzmienie, ale generalnie o muzykę.

13 lat czekania na płytę zespołu nagrodzonego statuetką Grammy, powrót po latach gdy wielu już nie wierzyło.

Maestra instrumentalna i prosty a przenikający jestestwo tekst - modlitwa.

Usłyszeć to na żywo i można umierać :)
Dietetyq - #muzyka #tool

Opus magnum zespołu TOOL, jeden z najlepszych utworów muzyc...
  • 34
@Dietetyq Nie wiem jakoś przypomina mi np. The Patient, No Quarter, powolne budowanie napięcia, riffy nawet podobne i jakiś taki feeling że to już było.
Choć w sumie dobrze bo to wkoncu Tool ¯_(ツ)_/¯
  • 2
@Ryshieq: zgadza się, ale no nie ukrywajmy że ta muzyka jest wyrafinowana i nie bez powodu fanami tego zespołu często są zawodowi muzycy, albo ludzie którzy latami rozkminiają zagwozdki tekstowe

ja chyba się do tego kultu zapisałem jakiś czas temu, więc jestem nieobiektywny akurat przyznaję bez bicia :)
@Dietetyq: chyba najsłabsza płyta. Dla mnie Undertow ma zajebisty klimat i groove. Lateralus i 10.000 days równy poziom i też top, bo pomysły byly mega. Jednak Fear Inoculum zbyt przekombinowany według mnie. Spoko, ale nie miałem chęci zapętlać jak poprzednich.
  • 0
@kjmbfefbqjwh: zapraszam do polecenia innego utworu, natomiast Twoja wiedza z zakresu muzyki jest na poziomie Zenka Martyniuka tak więc wypad słuchać majteczki w kropeczki sialala hopsasa :)