Wpis z mikrobloga

Ptaszki ćwierkają, że ulubieniec wykopków Waldemar Buda obok Bocheńskiego i Mastalerka jest rozpatrywany jako pisowski kandydat na urząd Prezydenta RP w kolejnych wyborach prezydenckich. Ja osobiście obstawiam, że wystartuje jednak Mastalerek bo jest chyba najbardziej ogarnięty z całej trójki, jednak imo nie ma większych szans na wygraną, być może nawet pisowski kandydat nie wejdzie do drugiej tury. Chociaż z drugiej strony różne dziwne rzeczy się mogą jeszcze wydarzyć, Duda też nie miał mieć żadnych szans z Komorowskim.
#nieruchomosci #polityka #pis #wybory
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Duda też nie miał mieć żadnych szans z Komorowskim.


@Dusk_Forest77: I nie miałby gdyby nie szeroko zakrojona kampania trolli oraz pożytecznych idiotów i ogólny dziwny prawicowy skręt w internecie który szpicę ma wystawioną na wschód.

PS. Mastalarek, Mastalerek, Mastelarek... k*rwa jak mu tam ma charyzmę papieru toaletowego. Podobnie zresztą Buda. PiS szuka swojego pretty boya a'la Trzaskowski, ale oprócz ryja to ten gość musi umieć przemawiać.
  • Odpowiedz
@Dusk_Forest77
Nie wiem czy jest sens przywoływać casus Komorowskiego, który był najbardziej przymulonym prezydentem bez charyzmy, który często się ośmieszał.
Nawet z takim ledwo Duda wygrał, a co dopiero jakiś prostaczek w stylu Budy z Trzaskowskim, Tuskiem czy Hołownia.

Chociaż Wolacy z Polski wschodniej lubią ziobrow i innych Czarnków i braunow
  • Odpowiedz
@szumowina_wadowicka: Żeby wygrać wybory prezydenckie, sam beton nie wystarczy. Będą musieli pójść w stronę centrum. Lubelski cham z kulu Czarnek to murowana porażka. Czarnek jest typowany jako kandydat na delfina po Kaczyńskim, podobnie jak Błaszczak.
  • Odpowiedz
@Dusk_Forest77: też myślałem , że Buda będzie kandydatem na Prezydenta, ale coś czuję że szybko się wypali. Sensowny będzie Bocheński, ale nie wiem kto na linii Wojewoda Maz.- Prezydent W-wy miał lepszy PR (wątek samorządowy byłby wałkowany w kampanii).
PiSowi póki co wystarczy, że wbije klin między Trzaskowskiego i Holownię w wyborach prezydenckich i ktoś z nich zostanie zepchnięty na 3. bądź niższe miejsce. PiSowi natomiast wystarczy II tura, i
  • Odpowiedz
@forfiterex: bardzo szybko wziął się za brylowanie poprzez ataki na nowy rząd (w zasadzie to już w trakcie kampanii sejmowej udzielał się w kwestiach spoza swojego resortu, krytykując ówczesną opozycję). Tylko, że jego ataki to taka gimboawantura, mało merytoryczny czy też wychodzący z własną inicjatywą. Jeżeli Walduś się nie poprawi to po prostu zostanie jednym ze szczekaczy i co najwyżej pozwolą mu wsiąść do pisobusu prezydenckiego na krótki odcinek w
  • Odpowiedz