Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Hej. Mam do was prośbę o obiektywna opinie.
Zajmuje się rękodziełem i głównie robię to hobbistycznie, poza pracą, gdy potrzebuje po prostu odpocząć od życia codziennego. Po długich namowach założyłem instagram i pokazuje moją twórczość w postach. Ostatnio narodził się pomysł od przyjaciółki, abym zaczął nagrywać na youtube i spróbował tym samym sobie dorobić.
Po jej mocnych namowach sam zacząłem się nad tym zastanawiać.
Za przykład podaje mi kanał pewnej dziewczyny, która dość fajnie opowiada o tym co robi, pokazuje proces tworzenia czegoś pięknego i prowadzenie kanału na prawdę wygląda bardzo profesjonalnie.
Gdybym miał się zdecydować nie chciałbym pokazywać mojej twarzy przegrywa.

Co sądzicie? Warto się w to pchać i poświęcać czas?

#rekodzielo #handmade #youtube #tworczoscwlasna



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Nighthuntero
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

Zaryzykować?

  • Tak 80.0% (72)
  • Nie 20.0% (18)

Oddanych głosów: 90

  • 27
@mirko_anonim: No pewnie, że warto na logikę najwyżej ktoś Ci na pisze "ale g*wno sprzedajesz" i w sumie co z tego?

A z plusów to możesz mieć swoje miejsce w sieci gdzie promujesz wyniki swojej pracy, ludzie będą dawać Ci realny feedback czy jest to spoko, co poprawić, może też ktoś to kupi, albo nawiążesz współpracę z jakąś firmą i zarobisz sobie coś?

Ja tam bym się 2 razy nie zastanawiał.
via mirko.proBOT
  • 0
✨️ Autor wpisu (OP): @aarahon @WPoszukiwaniuStraconegoRigczu @Dietetyq
Niby tak, niby nie. To, że kogoś interesuje moją twórczość jest bardzo pocieszająca i motywująca. Jest to najlepsze podziękowanie za włożona pracę. Ciężko mi podjąć decyzję bo również obawiam się, iż nie zdołam aż tak dobrze tego prowadzić. Chociażby montowanie filmu.... Podstawy znam jednak nie wiem czy to będzie wystarczające. Nie wiem, ciężko mi podjąć jakąś realna decyzję. Też obawiam się, że nie pokazując
@mirko_anonim: Panie, napier.alaj! Oczywiście że na początku szału nie będzie, a filmiki będą mieć po kilka wyświetleń. Wykorzystaj insta do powiadamiania obserwujących o nowych filmikach na yt i się kanał rozkręci jak będziesz dorzucał filmów. Nie musisz robić całego filmu z powstania jednej skrzyni, podziel na etapy i krótsze do obejrzenia filmiki.

Niepokazywania twarzy się nie obawiaj tylko zrób z tego zaletę - jest masa filmów teraz z różnych kategorii gdzie
via mirko.proBOT
  • 0
✨️ Autor wpisu (OP): @Dietetyq po prostu efektywność w postaci zainteresowania innych motywuje i ciszy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@astra2k dokładnie, na start nie będzie oklasków chociaż motywujące by było ( ͡° ͜ʖ ͡°) nie znam akurat tego ale skoro ludzie to oglądają ( ͡° ͜ʖ ͡°) równie się obawiam, iż braknie pomysłów na materiały ale to chyba daleka
@mirko_anonim: nakreśl sobie co chciałbyś pokazać w filmie i ile ich chcesz publikować. To dość ważne żeby zacząć z konkretami. Myślę że jeden film na dwa tygodnie to będzie minimum które pozwoli Ci regularnie się pojawiać a nie zajmie zdecydowanie za dużo czasu w stosunku do korzyści. Film musi mieć skrypt, skrypt sam w sobie musisz mieć tak rozplanowany żeby było jak najmniej montażu bo ten początkowo będzie ci zajmował bardzo
@mirko_anonim: tak są w necie całe bazy darmowej muzyki na licencji do użytku pod yt i inne, często stanowią właśnie tło w różnych filmikach. Im trudniej będzie na początku tym będziesz bardziej zadowolony gdy kula śniegowa się napędzi. Powodzenia!