Wpis z mikrobloga

PiS bardziej te wybory przegrał, niż PO wygrała. Ludzie mieli dość ekipy Tuska i dlatego rozpaczliwie głosowali na pisiorów 8 lat temu. Teraz jakieś 4.7 miliona głosów na stosunkowo nowe twory w postaci Konfy i 3D też daje do myślenia.

Co te dzbany odwaliły, to głową mała. Wystarczyło z TVP nie szarżować z propagandą, nie ruszać kompromisu aborcyjnego i odsunac Czarnka. Serio te 3 rzeczy by wystarczyły. Pewnie nawet trybunał by przeszedł. I wtedy pewnie dostaliby kolejną kadencję.

Gwozdz wbity w mózg był jednak zbyt mocno xD

#polityka #bekazpisu #sejm #4konserwy
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 3
@Mondez: Ja nie mam za co, nie głosowałem na nich.

Ogólnie mimo, że jestem prawakiem, cieszę się, że mamy nowa władze. Będzie możliwość porównania sobie rzadow w tym.okresie. dla 27 latka lata 2011-2015 są dość odległe, żeby to na własnej skórze poczuć. Ale dziwię się, że ludzie, którzy wywieźli PO na taczkach, oddali na nich glos po wielu latach.
  • Odpowiedz
@Kopyto96: no wywieźli, i mieli większe szambo, więc zagłosowali na mniejsze zło. Taka prawdą, że PiS tak nas skłócił, że obojętnie kto - byleby nie Kaczyński i masz odpowiedź... jak napisałeś, kilka rzeczy by nie ruszali wygraliby i usunąć kilka osób ;)
  • Odpowiedz
@Kopyto96: Ja w 2015 byłem przeciwko PO, bo chciałem mniej socjalizmu, więcej wolności osobistej i gospodarczej, mniejszego udziału państwa (i katolstwa) w każdym aspekcie życia, mniej marnotrastwa i urzędniczej buty połączonej z lenistwem i głupotą.
Po tym, co odwalił narodowo-socjalistyczny katotaliban, zacząłem doceniać rządy Tuska.
  • Odpowiedz
@Logika_wykopu: A tam neoliberalne. Rzekłbym, że nijakie, ale ostatecznie jednak idące w kierunku rozbudowy aparatu państwowego. Nadal "ja zrobiłbym to lepiej", ale cholera, człowiek nie wiedział, jak ma dobrze :D
  • Odpowiedz