Wpis z mikrobloga

@TEDMAJER: mnie ciekawi jedno - taka ilość much zimą jest anomalią. Muszą się tam legnąć. To, że kumulują się na "chrzczonym" po lekkiemu i ciężkiemu fotelu to całkiem normalna rzecz. Wszystko idzie zgodnie z planem. Co do karaczanów - one głównie po ciemku buszują, bo nie cierpią światła. To, że widzimy je w dzień świadczy o tym, że ich gniazda są przepełnione. Samica składa około 16-18 jaj i w zależności od
  • Odpowiedz
@TEDMAJER: karaluch też jest kanibalem - lubią zjeść swojego krewniaka, więc jedzenia im brakować nie będzie. Skąd taka wiedza o karaluchach u mnie? Sama miałem w mieszkaniu przez taką zbieraczkę, która mieszkała kilka pięter nade mną. Piękne to były polowania. To co widzimy na kamerach to nie tylko zwykłe prusaki (najbardziej popularne), ale zaobserwowałem też karaczana wschodniego i przybyszkę amerykańską (ta jest z kolei rzadka). Zaobserwowałem też skórnika słoninca i szubaka
  • Odpowiedz
Sama miałem w mieszkaniu przez taką zbieraczkę, która mieszkała kilka pięter nade mną. Piękne to były polowania


@Festung: ogarneła się czy ją #!$%@??
  • Odpowiedz
@Meserole: tak z trzy lata z przerwami, bo dezynsekcję u siebie przeprowadzałem. Najdłuższa przerwa to 1,5 roku. Jak już zobaczysz jednego - pierwszego zwiadowcę - to wiesz, że walka się rozpoczęła... Najgorsze we wspólnotach mieszkaniowych jest to, że wszystkie mieszkania mogą się zgodzić na dezynsekcję, a jedno zasyfione nie i cyrk się kręci w kółko...
  • Odpowiedz
@Meserole: jak masz mieszkanie własnościowe, to ot tak nikt Ciebie z domu wyrzucić nie może... Tutaj to przymusowe leczenie na oddziale zamkniętym itd. Mariuszka i Jacę mogą udupić sądownie, ale to będzie trwało. Cykl wsadzenia na odwyk, aresztu itd. będzie się kręcił i kręcił.
  • Odpowiedz
Tutaj to przymusowe leczenie na oddziale zamkniętym itd. Mariuszka i Jacę mogą udupić sądownie, ale to będzie trwało. Cykl wsadzenia na odwyk, aresztu itd. będzie się kręcił i kręcił.


@Festung: konona też mieli zamknąć a sąd czy tam lekarze stwierdzili że jest normalny
  • Odpowiedz
@Festung Tak z ciekawości do jakiego stanu trzeba doprowadzić mieszkanie, żeby pojawiły się robaki XD? i co powoduje, że się pojawiają, bo czasami mam jakieś schizy typu nie sprzątanie za łóżkiem spowoduje nalot robaków, oczywiście żadnego mięsa czy jedzenia tam nie ma xd
  • Odpowiedz