Wpis z mikrobloga

Ukrainka podsumowała swój "European dream" w Niemczech. Niestety u naszych zachodnich sąsiadów nic nie da się załatwić telefonicznie oraz za łapówkę, co wyraźnie nie spodobało się Ukrainskiej damie. Dla nich to jest taki szok, że nazwała to "zupełnie inną mentalnością oraz podejściem do życia" xD nie wrzucam wam całości bo limity na streamble, ale pod koniec powiedziała że mieszka w Rzeszowie i jest trochę lepiej bo "Polacy dają pieniądze" Oglądanie narzekań Ukraincow na życie w Europie to moje nowe ulubione zajęcie, postaram się wrzucać co lepsze perełki tutaj
#ukraina #wojna #rosja
JohnnyPomielony - Ukrainka podsumowała swój "European dream" w Niemczech. Niestety u ...
  • 41
  • Odpowiedz
nie wrzucam wam całości bo limity na streamble,


@JohnnyPomielony: ???
250 mb plik w 720p to jakieś 30 minut nagrania, o czym ty #!$%@??

ale pod koniec powiedziała że mieszka w Rzeszowie i jest trochę lepiej bo "Polacy dają pieniądze" Oglądanie narzekań Ukraincow na życie w Europie to moje nowe ulubione zajęcie, postaram się wrzucać co lepsze perełki tutaj


No to wrzuć całość albo chociaż źródło, bo to wygląda jak kiepska
  • Odpowiedz
  • 112
@zenek-stefan1: Dlaczego nieprzechylne? co jest nieprzechylnego w tym że na Ukrainie się daje w łapę? w sensie Ameryki tym nie odkryłem. Sam jestem w połowie Ukraincem, jeździłem co lato do ciotki na wakacje do Tarnopola (no i studiowałem tam) więc wiem jak to tam wygląda, I jak się załatwia sprawy. Poza tym, zaczęło mnie drażnić że niektóre wykopki są bardziej Ukrainskie od Ukraincow, więc co jakiś czas wrzucam jakiegoś gniota jak
  • Odpowiedz
Wow! Szanuję za obiektywizm. Tak jak np
" Mazura"

Sam jestem w połowie Ukraincem,


@JohnnyPomielony: Dlatego zapytałem

Poza tym, zaczęło mnie drażnić że niektóre wykopki są bardziej Ukrainskie od Ukraincow,


@JohnnyPomielony: Neuropki tak mają xD

Większość stereotypów jakie mają Polacy o uchodzcach z Ukrainy ta pani z nagrania odzwierciedla w stu procentach, nie bezpodstawnie zresztą.
  • Odpowiedz
@neurotiCat: Powiem Ci, dlaczego to tak wygląda, i dlaczego ta korupcja jest akceptowalna i pospolita tam (mówię z własnego doświadczenia) Urodziłeś się na Ukrainie, twoi rodzice dają w łapę komu trzeba za miejsce w lepszym żłobku. Masz 5 lat, boli Cię ząb ale jest kolejka do lekarza, Twoi rodzice dają w łapę żeby Cię przyjąć szybciej. Jesteś nastolatkiem i idziesz do szkoły, Twoi rodzice mają trochę € więc dają w łapę
  • Odpowiedz