Wpis z mikrobloga

Bardzo dziękuję Pani @oszty za tegoroczną #wykopaka ʕʔ

Paczka bardzo mnie się podoba i czuć napracowanko.

Na początku byłem przekonany, że tematyka paczki będzie satanistyczno-świąteczno-terrorystyczna. Pudełko było owinięte łańcuchem i oklejone czaszkami, wszystko zapieczętowane kłódką na 3 cyfrowy kod. Odruchowo sprawdziłem 666, ale nie działało więc następne w kolejce było 420, które też nie przeszło. Za 3 razem spróbowałem losowy numer i jakimś cudem trafiłem a kłódka się otworzyła XD Ale żeby nie psuć sobie zabawy nie otwierałem dalej dopóki nie rozwiązałem zagadki.

Jak znalazłem doklejoną kartkę z modlitwą do przedwiecznego Cthulhu i zapisanym obok szyfrem domyśliłem się, ze hasłem będzie słowo "ZEW" zaszyfrowane na numerki z użyciem podanego kodu. Wtedy zacząłem otwierać paczkę dalej uważając, żeby nie rozpylić nigdzie ukrytego wąglika albo nie aktywować włącznika do domowej bomby na gwoździe.

Kiedy okazało się, że dalej żyje, było już z górki, wszystko było bardzo ładnie zapakowane, podzielone tematycznie na rzeczy świąteczne i mroczne, a każda paczka ładnie podpisana słowami nawiązującymi do zawartości. Wszystkie rzeczy zostaną wykorzystane. Z przedwiecznego kielicha będę pił na sesjach #rpg, w planszówkę zagram na jakiejś domówce, książka trafi do kolejki czytania (może do 2030 przeczytam), ozdoby powieszę zamiast siebie, herbatę z syropem zjem, słodycze wypije a świeczki nie zapale bo szkoda misia ( ͡° ͜ʖ ͡°)-

Super pomysł z pomieszaniem motywów w paczce, pierwszy raz coś takiego zobaczyłem i na dodatek bardzo trafione. Polecam tego wykopowicza 10/10!
Niqht - Bardzo dziękuję Pani @oszty za tegoroczną #wykopaka ʕ•ᴥ•ʔ

Paczka bardzo mnie...

źródło: 410369784_278019685260677_5597540324714372772_n

Pobierz
  • 7
Za 3 razem spróbowałem losowy numer i jakimś cudem trafiłem a kłódka się otworzyła XD


@Niqht: oszty, łamiesz mi serce, człowiek tyle spędza czasu żeby łamigłówkę zrobić (°°
Ale może właśnie Tobie paczucha była pisana ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Miło było robić dla Ciebie paczuchę ()
kartkę z modlitwą do przedwiecznego Cthulhu i zapisanym obok szyfrem domyśliłem się, ze hasłem będzie słowo "ZEW" zaszyfrowane na numerki z użyciem podanego kodu


@Niqht: w ogóle to tak sprawnie Ci to poszło że enigma to byłaby pewnie dla Ciebie pestka xd