Wpis z mikrobloga

Mirki polećcie jakiś fajny pakiet komórkowy, najlepiej, żeby nie był to abonament.

Potrzebuje:
- Rozmowy i SMS wliczone w cenę pakietu
- Internet (co najmniej 10 GB internetu, z możliwością odnowienia)

Do tej pory korzystałem z plusha, natomiast przez fakt co raz liczniejszych problemów w sieci Plus, muszę zmienić usługodawcę.
Szukam czegoś stabilnego, tak, żeby zawsze móc połączyć się z internetem. #play #telefony #gsm #pytanie #smartfon
  • 12
  • Odpowiedz
  • 0
@bronek-em: @tajemnica_poliszynszyla Tu będę miał 25GB internetu, zasięg Playa za 25 zł / msc?

Nie ma tu żadnych kruczków? Pytanie też jak działa kumulacja internetu. Jak nie wykorzystam np: 15 GB, to one przechodzą mi na kolejny miesiąc i wtedy na drugi miesiąc będę miał 40GB internetu? Jest jakaś aplikacja do tego, aby móc to kontrolować?
Yakooo - @bronek-em: @tajemnica_poliszynszyla Tu będę miał 25GB internetu, zasięg Pla...

źródło: viking

Pobierz
  • Odpowiedz
@Yakooo: obczaj vectre. No limit rozmów I sms I 30gb a po wykorzystaniu 1mbit/s bez limitu danych za 20zl

Jeśli wystarczy 200min I 200sms to pakiet za 14zl w Orange na karte i zasilanie 3x 5zl za co masz 3x12,5GB. Musisz ram numer przeniesc z innej sieci aby dostać rok waznosci konta za przeniesienie. Ba start masz też 100GB ważne rok po aktywacji w aplikacji mój orange.
  • Odpowiedz