Wpis z mikrobloga

Jak można współpracować z firmami przestępczymi? A taką jest cudotwórca magicznych płynów zwana "Pfizer".
To największa, o reszcie nie wspomnę z litości.

Wystarczy 1 minuta aby wygoglowac ich dorobek liczonych w miliardach dolarów kar finansowych za oszustwa i machlojstwa.
Kowidianie mili nikt przed wami tego nie ukrywał. To jest i było cały czas dostępne w internecie na rządowych stronach amerykańskich.

To ja prosty chłop ze wsi syn małorolnego rolnika, po technikum to sam sobie sprawdziłem a wy inzyniery i wykształceni nie? Czyż nie uczyli was aby zadawać niewygodne pytania i być sceptycznym, dociekliwym do nowinek?

Rozegrali was koncertowo,
Pierwsze zaduszali szmatami na gebach tak że otumanili wam mózgi własnym dwutlenkiem węgla,
zebrali wasze DNA na testach,
wszczypneli magiczny płyn i żadnych odszkodowañ jak się by zdrowie będzie sypać, co już się dzieje u wielu.

Każdy kowidowiec którego o to pytałem nie sprawdził historii firmy swojego wybawiciela.
Za 5-10 lat będzie wysyp zawałów serca oraz całego spektrum raków. Ale tego też nie przypiszecie szprycy.

Płatne trole, odpowiecie na moje pytanie? Czy wasz pan nie przygotował na nie scenariusza( ͡° ͜ʖ ͡°)

#pytanie
#przemyslenia
#szury
#oswiadczenie #takaprawda #patologiazewsi #patologiazmiasta #medycyna #oszukujo #lekarz #zdowie

#przemyslenia
  • 5
Płatne trole, odpowiecie na moje pytanie?


@adamsowaanon: Odpowiedź brzmi: można, czasami nawet trzeba. Jeśli chodzi o pieniądze, to nawet bym się nie zawahał z takim Pilznerem współpracować. Powieka by mi nie drgnęła. Jeśli szury mają rację - jestem złym człowiekiem, ale bogatym. Jeśli nie mają, to jestem tylko bogatym. Przecież to sytuacja win-win. Coś mi mówi że i samo szurstwo odpowiednio opłacone (a pewnie jest opłacane, tylko z innego źródła) z