Wpis z mikrobloga

pokazuje dupe za drobniaki

że nie ruchało ją pół polski

darła #!$%@? przez cały stream

jedna i druga to szlauf


Fuj te dziewczyny ogólnie. Ciekawi mnie, czy jest chociaż jedna, która zasłużyłaby na uznanie tagu czy sztywniutko pogarda dla każdej dziewczyny (wiadomo, to nie wstyd) xD
  • Odpowiedz
@don-zwierz: Nie, dziewczyny nie są fuj. Jest masa dziewczyn, które potrafią okazać szacunek samej sobie i nie #!$%@?ą się na lewo i prawo. Wystrarczy poszukać gdzie indziej niż w internecie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@popson95: No ja wiem, dziewczyny nie są fuj jak czekają z seksem na tego jedynego, nie mają socjali, nie imprezują, nie ubierają się wyzywająco, spełniają wszystkie zachcianki wybranka, gotują, piorą, zmywają, zamykają oczy na widok innych facetów, tolerują wszystko u wybranka ale ja chciałbym jeden przykład dziewczyny, która bez szydery byłaby tu uznana za taką, która nie jest szmatą, dziwką, szlaufem itp. Jedna! Nie 5, nie 10...jedna mi wystarczy(
  • Odpowiedz
@don-zwierz: krótka piłka: jeśli kobieta do 30-stki ma przebieg 10+ to jest szlaufem. Dodatkowo jeśli przebieg jest ok, ale chociaż raz dawała dupy np. w klubowym kiblu = szlauf. Dodatkowo jeśli choć raz waliła się na dwa baty = szlauf. Dodatkowo jeśli choć raz dała murzynowi = szlauf. Bardzo proste kryteria. Przykładowo dupeczka w wieku 28 z przebiegiem 9 bolców, ale każde dupczenie było poprzedzone związkiem = normalna baba, nie ma
  • Odpowiedz
@popson95: pierwsze zdanie I jest napisane, że modelka, a w podejściu tagu do dziewczyn, to "jak każda modelka" musiała na bank pol zycia spędzić na kolanach. Oczywiscie smieszkuje i możliwe, że to normalna dziewczyna ale tutaj kazda jest skazana na pożarcie.

@4mmc-enjoyer nie ma jakiegoś wzoru matematycznego na szlaufa? Strasznie dużo teorii:-]
  • Odpowiedz
  • 0
@Pwado faceci wysyłają zdjęcia siurów za darmo do randomowych kobiet. Kobiety chociaż dostają kasę za pokazywanie cycków randomowym facetom ( ͡° ͜ʖ ͡° )*:
  • Odpowiedz
@4mmc-enjoyer najgorsze to są cichodajki co kreują się na szare myszki, ale jak zaczniesz grzebać w jej przeszłości to okazuje się, że mają taki przemiał i doświadczenie, że człowiek zaczyna się zastanawiać czy nie ma do czynienia z divą. Kilka takich aparatek spotkałem na swojej drodze i praktycznie każda była amatorką przelotnego seksu z nieznajomym. Ogólnie im dłużej żyje tym bardziej zrażam się do kobiet i mam wrażenie, że porządne dziewczyny to
  • Odpowiedz