Wpis z mikrobloga

Już kiedyś, zanim zacząłem używać wykopu, często zwracałem uwagę na wzrost ale wykop przybił gwóźdź do trumny i stało się to jakąś obsesją i natręctwem. Z każdym facetem porównuje się wzrostowo, z większością dziewczyn także. Jak kupie buty to mierzę się w nich by zobaczyć ile dodają mi mm, tak samo z klapkami albo jakimiś kapciami. Jak podchodzę do przedmiotów zawieszonych mniej więcej na wysokości mojego wzrostu to staram się je dotknąć głową. Oprócz tego jakiś czas temu brałem suplementy, chodziłem na basen i ćwiczyłem na drążku w celu maksymalnego wykorzystania potencjału genetycznego, żeby może zyskać parę mm. Przejrzałem też cały tag #wzrost na wykopie i chyba wszystkie tematy na SFD. Its over

#wzrost #przegryw #logikaniebieskichpaskow
  • 11
@Iserys7: Niestety, 183 to w dzisiejszych czasach w okolicach przeciętnej, a jak cecha jest w okolicach przeciętnej, to przez kobiety postrzegana jest jako kiepska. Niemniej jednak i tak masz lepiej, niż gdyby przy pozostałych parametrach bez zmian byłbyś niższy. Poza tym przy tym wzroście można być atrakcyjnym, jeśli twarz i budową jest na wysokim poziomie.
183 to w dzisiejszych czasach w okolicach przeciętnej,


@civilburger: Ja akurat często słyszałem od młodych i starszych kobiet, że jestem wysoki ale wpływ na to mogą mieć moje proporcje bo wydaję się wyższy niż jestem, ale fakt 183 cm to nadal tylko trochę powyżej przeciętnej - żaden game changer.