Wpis z mikrobloga

@Mexii Jest tam błąd, więc Miras w normalny sposób poprawił opa, dzięki czemu ten na przyszłość może już nie będzie robić takich błędów. Tak że naprawdę nie rozumiem dlaczego masz problem z dbałością o własny język, przecież to tylko pomaga, a nie szkodzi.
  • Odpowiedz
@Ar_0 ładnie, estetycznie i funkcjonalnie. Witam w gronie tych co mają w głowie nasrane excelem (mam i ja, od dziecka). Czy to samochód, remont, wydatki, diy, sport... Zawsze powstaje jakiś arkusz gdzie się coś liczy :)
  • Odpowiedz
@MiszczJoda appki są fajne jak chcesz się pochwalić innym na fb. Problem wielu aplikacji jest taki, że dane przechowywane są na serwerze a ściągnięcie ich albo jest problematyczne ale są nie do użycia w niczym innym. Te które trzymają dane na telefonie też nie zawsze mają eksport danych i reset telefonu czy skasowanie apki kończy się usunięciem danych.
  • Odpowiedz
@Ar_0 rozumiem fascynacje. Pamiętam jak jeszcze w technikum poszedłem dorabiać na tartak, a w międzyczasie bawiłem się excel. Oprócz podobnego formularza zrobiłem sobie licznik ile godzin mi zostało żeby móc to g---o rzucić i cieszyć się wakacjami ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz