Wpis z mikrobloga

@ChomikSon: Możliwe, że tak. Na jego waleczkę oraz komentarz już po nie zdążyłem, więc nie jestem w stanie ocenić go w szerszym kontekście. Skoro był uczestnikiem gali to chyba nie jest aż tak jednoformatowy - czymś tę widownię musi przyciągać na streamach.
@Zarrakash hmmm... Nie wiem gdzie ta widownie przyciąga, bo zapewniam cie ze kanałów co robią 5k wyświetleń na filmie jest pierdyliard na YT, więc nie traktowałbym tego jako potwierdzenie jego atrakcyjności.
@ChomikSon: A to nie byli przypadkiem ludzie żyjący głównie z twitcha, którzy jednak muszą robić te transmisje na żywo i mieć jakiś wielopłaszczyznowy kontakt z widzami? W każdym razie nie znam typa. Na tyle na ile go widziałem(czyli niewiele) to wrażenie zrobił na mnie pozytywne. Oglądałeś całą galę więc pewnie jesteś w stanie go lepiej ocenić.
@Zarrakash mnie rozbawił żartem o Grzesiu z Florydy, a później zaczął nudzić. Też gościa nie znam, na galę raczej zerkałem niż oglądałem, ale no bądźmy szczerzy. Ilu ludzi "z dystansem", tzn. grubych nazywających siebie grubasami, niskich nazywających siebie karlami, czy czarnych nazywających siebie nwordami, musimy zobaczyć żeby zrozumieć że to wcale nie jest dystans, a "uderzenie wyprzedzajace", mające na celu zniwelować ewentualne pogardliwe teksty zahaczające o najbardziej bolące aspekty czyjegoś wyglądu..
@ChomikSon: Co do grubych i niskich to w pełni się zgadzam. Z kolei co do koloru skóry to wykopki ciągle płaczą, że witaminki ustawiają się w kolejkach do obcokrajowców gdyż wydają się egzotyczni - nie każde odstępstwo od normy to oczywista wada. Jeśli faktycznie był monotematyczny to w tym przypadku raczej zdecydował się na zyskiwanie sympatii przez najprostsze dostępne dla niego narzędzie. Narzędzie o tyle skuteczne, że sporo z nas ma