Wpis z mikrobloga

wiele razy słyszałam od różnych osób "zacznij palić marihuanę, to będziesz mieć apetyt i przytyjesz", więc opowiem wam historię, która wydarzyła się kilka lat temu

kiedyś miałam kolegę ćpuna, więc jak zaproponował mi palenie tego gówna i to jeszcze darmo, to się zgodziłam tylko i wyłącznie z tego względu. kilka minut po zapaleniu poczułam silny niepokój, miałam wrażenie, że zaraz zgarnie nas zgarną, że policja już po nas jedzie, że siedzi w krzakach i mnie obserwuje, zaczęłam nerwowo chodzić i oglądać się na wszystkie strony, ciągle miałam wrażenie, że ktoś za mną stoi, w krytycznym momencie usłyszałam jakiś krzyk, a kolega twierdził, że nikt nie krzyczał. potem trochę minęło, ale jak oprowadzał mnie do domu (sama się bałam), to miałam wrażenie, że wszyscy na ulicy się na mnie patrzą, że mnie obserwują z zainteresowaniem i o mnie rozmawiają

apetyt rzeczywiście miałam potem porządny i #!$%@?łam dużo, a na drugi dzień po przespaniu się czułam się już dobrze, ale nie wiem czy poprawa apetytu jest warta takiego poświęcenia?

#pytanie #pytaniedoeksperta #dieta #zdrowie #marihuanarekreacyjna #jedzenie #rozowepaski
  • 20
@Zoyav: nie wiem, o co ci chodzi, ja nie brałem nigdy żadnych narkotyków poza ogólnodostępnym, czyli alkoholem, jak ci marihuana nie podeszła, to zawsze możesz zostać alkoholiczką
@Zoyav: Cytując klasyk - Niemożliwe że nie lubisz zioła na pewno na pewno jakieś gówno paliłaś serio jakie schizy co ty gadasz złe paliłaś. Powie ci, źle paliłeś inne spróbuj a ja ci załatwię inne, nie da się nie lubić zioła, co ty gadasz inne musisz spróbować bo różne są ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@Zoyav: Ja miałem podobnie za pierwszym razem ale to właśnie pewnie z tego powodu, że panicznie bałem się zostać przyłapanym, a zioło tylko wzmacniało te schizy.

Joint nie ma filtra, więc potrzeba mniejszej siły aby ściągnąć bucha, ja łapczywie #!$%@?łem bucha giganta i chyba przez gorący dym oparzyłem się w gardło. I od tej pory siebie zmawiałem, że poparzyłem sobie drogi oddechowe, że chyba mam obrzęk i że coraz gorzej mogę
kiedyś miałam kolegę ćpuna, więc jak zaproponował mi palenie tego gówna i to jeszcze darmo, to się zgodziłam tylko i wyłącznie z tego względu. kilka minut po zapaleniu poczułam silny niepokój, miałam wrażenie, że zaraz zgarnie nas zgarną, że policja już po nas jedzie, że siedzi w krzakach i mnie obserwuje, zaczęłam nerwowo chodzić i oglądać się na wszystkie strony, ciągle miałam wrażenie, że ktoś za mną stoi, w krytycznym momencie usłyszałam
@Zoyav: np w jelitach, możesz mieć stan zapalny z powodu złej flory bakteryjnej, z tego powodu za mało przeciwutleniaczy i brak apetytu