Wpis z mikrobloga

najrozsądniej byłoby walnąć magika ale jakoś tego się nie robi powszechnie, nawet wśród antynatali i nihilistów


@Bizancjum: tak jesteśmy zaprogramowani jako biologiczne boty, nie rozumiem twojego zdziwienia

xD
  • Odpowiedz
Skąd wiesz, czy te geny są bezwartościowe?


@weerwer: Wiadomo to oczywiście stąd, że dosłownie wszystkie geny takie są, tzn. mają wartość negatywną, ponieważ są u podstaw wadliwe oraz po prostu zbędne i z tego też względu w ogóle nigdy nie powinny istnieć.
  • Odpowiedz
@switcher20: Maszyna losująca ruszyła szkoda tylko że jak się #!$%@? wylosuje to dzieciak będzie miał #!$%@? a nie matka , ale #!$%@? w to ważne że dopamina #!$%@? zwierzęce instynkty spełnione i jest super.
  • Odpowiedz
@Reichsmarschall
@Neko-chan51

Autorka dobrowolnie żyje w społeczeństwie i korzysta z wszelkich udogodnień


Nikt dobrowolnie sie nie urodził (w "społeczeństwie") i oczekiwanie, że będzie rezygnował z np. dentysty i wyprowadzał się do lasu żeby nie mieć "długu" wobec (natalistycznego) "społeczeństwa" to wyższy poziom urojeń, typowy dla natalistycznych faszystów.
  • Odpowiedz
@kopawdupeswiniom: Czy ty aby na pewno zrozumiałeś, co napisałem? Mnie tam chodziło o to, że mamy prawo o tym dyskutować, bo autorka jest już pełnoletnia i mimo że nie urodziła się dobrowolnie, to ma już wolną wolę i może robić co zechce – również wyprowadzić się na pustkowie i nie pobierać 800+ z kieszeni m.in. singli, którzy gówniaków nie planują, a są #!$%@? na hajs na każdym kroku.
  • Odpowiedz
@Neko-chan51: łaska pańska na pstrym koniu jeździ ;)

To trochę jak z turbopisowcami, możesz się generalnie z nimi zgadzać, ale poddaj w wątpliwość jakikolwiek element ich skryptu, to dostaną piany na ryju i polecą z wyzwiskami.
  • Odpowiedz
@Neko-chan51 nie ma to sensu absolutnie i większość z nich to socjopaci. I mówię to nawet ja mimo ,że też nie lubię dzieci.Nie przyszłoby mi nigdy jednak do głowy tak pisać. Ciekawe jakby ich rodzice tak myśleli ( ͡~ ͜ʖ ͡°)?
Skala spierdzielenia i braku empatii dla ludzi myślących i czujących inaczej jest tu przerażająca ( _)
  • Odpowiedz