Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Poznałem z pół roku temu dziewczynę, mega wrażenie na mnie zrobiła. Bardzo ladna, podobne hobby jak ja + inne oryginalne. Mało aktywna na social mediach, to dla mnie duży plus. Rozmawiało nam się świetnie, nawet robiła mi prezenty z powodu jakiś nic nie znaczących świąt. Dziewczyna troche specyficzna, po przejsciach i depresji. Byla wtedy swiezo po zerwaniu z facetem. Byla to dla mnie lampka ostrzegawcza, ale zignorowalem. Po pewnym czasie poszliśmy do łóżka, zakochałem się w niej w zasadzie. Pisała do mnie non stop sama, myślałem że też czuje coś więcej. Niestety sprowadziła mnie na ziemię kiedy rozmawiałem z nią czy chce coś więcej. I tak w zasadzie zostaliśmy #fwb Trwa to już rok, ja w między czasie próbuje poznać kogoś innego, bo jednak priorytetem jest dla mnie związek, jednak z miernym skutkiem. I tak się spotkamy średnio raz na tydzień, dwa tygodnie, w zasadzie tylko na seks, a ja i tak nie potrafię jej traktować tylko w kategorii spuszczania z kija. Gdyby była może jakimś bezmozgiem, byłoby łatwiej, ale jest to serio fajna ogarnięta dziewczyna. I tak trwie w tym zakochaniu, rozsądek zakończyłby ta znajomość, ale penis jednak mówi coś innego i chyba po prostu pozostaje mi ruchac i obserwować, ale kiedy to ona zerwie kontakt to będzie mnie bolało jeszcze bardziej, a ten moment pewnie nastąpi ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#zalesie #rozowepaski #podrywajzwykopem



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: razzor91
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 2
Po pewnym czasie poszliśmy do łóżka, zakochałem się w niej w zasadzie.


@mirko_anonim: tak zwana miłość od pierwszego włożenia, ale jak obustronna to korzystaj póki możesz. Teoretycznie powinno ci to dać wystarczający luz i pewność siebie, aby sobie znaleźć właściwy materia l na związek (o ile takiego szukasz).